Karaktersizlikte sınır tanımayan eski sevgili...

h. kod adlı kuzeniyle aldattı beni üstelik aldattın dediğimdede kızdı bağırdı ayrıldı 3 gün sonra aldattığı kuzenine bana dön seni seviyorum demiş. öbür kuzeni ö. benm arkadaşım, sen h.ye seni seviyorum demişsin demiş, onada ben h.ye onu sevdiğimi söylemedim ben onu seviyorum demiş. yani ö.nün bana söyleyeceğini biliyor. bu çocuğun amacı ne ? hem aldatıyo hem kıza gidiyo hemde beni sevdiğini söylüyo arkadaşıma, yalan söylüyor durmadan.. nolcak böyle ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• O çocuk şuanda kafası çok karışmış. Seni ise sevmemiş. O yüzden terk edilmişsin.

0|0
    0|0
    • 4 yıl sürdü beni sevmedi yani ?

• yani zaten bitmiş diyosun..

• Ya bir insan bir ilişkisi olduğu zaman ayrılık olmasını istemez. Eğer ayrılık olursa ilişki kalmaz. Ha tabi kurtarmaya çalışır ama sonunda olmaz.

• Bence cevap bile verme kendini oyuncak ettirme

0|0
    0|0
  • yaşı küçük heralde.

0|0
    0|0
  • sonra bizim gibiler nie bekar diyorlar

0|0
    0|0
  • du bist meine lokomotive andreas vakası bu

0|0
    0|0
  • Burada mağdur pesimstt olduğuna göre, üzerine siyah şerit çekin de deşifre olmasın.

0|0
    0|0
  • kuzenler filan aşkı memnu olmuş resmen

0|0
    0|0
  • Gözüm behsat ç. aramadıysa neyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kim dönerse kabulümdür modunda.salla gitsin

0|0
    0|0
    • o ne ya :S

• bak canım, aşk empati kurarak anlaşılmaz, yaşanarak öğrenilir. tamam sevmiyordur belki beni ama ben seviyorum. umursamıyodur ama ben seviyorum. aşkı yaşayan bilir yaşamayan böyle empati kurmaya çalışır halbuki bilmez ki empatiyle anlaşılacak bir şey değil bu..

• ne yapıyorsan yap keyfin bilir ama ben fikirlerimi söyledim aşkı yaşasam ne farkeder bu çocuğun seninle oynadığı gerçeğini değiştirmez.

• Hede ve ödö

Yol verrr yol veerr..

0|0
    0|0
    • yanarım yanarımda ona yanarım.. hem aldattı hem terketii..

• Allah ölüm acisini bile unutturuyor.. zor olabilir ama imkansiz degil guzelim..

• x ile y nin birbirine aşık olması onların akrabaları olan znin yalnızlıktan kıskanclıktan hasetten aralarını bozması kadar olagan bişey yok :S şaka bi yana o çocuk her kimse salla gitsin hayır gelmez...

0|0
    0|0
    • 4 yıllık ilişkiyi sattı be..

• böle bişey yaptıgına inanamıyorum ya bence bu kadarı da olmaz bi kız veya erkek için :S ne diyim ki başka intihar edip aylarca yürüyememişsin hala mı akıllanmadın be güzelim.

• ıı ııhh malım ben mal mal şuan çok pis nefretim var ona ama bi görsem yelkenler foraaa :/

• oha noluyo burda,hiçbişey anlamadım.

0|0
    0|0
  • Ö ve h harfi

0|0
    0|0
  • öteye it.

0|0
    0|0
  • Perihan savaş seslendirmesi olsaydı iyiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...