Spor hayatınızın neresinde , hangi amaçla sporla uğraşıyorsunuz, hangi sporla ilgilisiniz ?

Spor hayatınızın neresinde , hangi amaçla sporla uğraşıyorsunuz, hangi sporla ilgilisiniz ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun zamandır bodybuilding

0|0
    0|0
    • müsabık oldun mu?

• Cok farklı seyler dönüyo mısabakalara gittim ben bizzat yarışmadım ama gercekten ilk hedef en iyi vucut değil çevre vs değişik oyunLar dönüyo

• aynen öyle senin gördüğnü görmek istemeyen çok adam var orda. Türkiyede müsabk olmak ya da olmayaa çalışmak degersiz. Bu yüzden pek umursamamak lazım

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Antrenörlük yapıyorum ve beslenme okuyorum 13 sene lisnaldı oynafım baskebol ve atletizm yaptım 6 senedir fitness bodyde var işin içindr zaten bir spor aalonunda antrenörlük yapıyorum sporu yapmak için değil yaşam biçimim olduğu için yapıyorum coğu insana ters gelicek bicimde besleniyorum vucudumu her zmn en iyi durumda kalmayabilir ama gerçektende iyi olmak için mucadele ediyorum

0|0
    0|0
  • Bu aralar sıklıkla yapıyorm

0|0
    0|0
  • Hentbol oynuyorum hobi olarak çok yetenekli değilim biliyorum ama gücüm kuvvetim yüreğimle oynuyorum maçlarda

0|0
    0|0
  • Türk telekomda genç takimda oynuyordum 3 sene önce diz kapağımdaki 2 kıkırdağı kırarak bırakmak zorunda kaldim. 1 sene dayanabilseydim A takima yükselip şu an oynuyor olucaktim ; kader :(

0|0
    0|0
    • Bazen saktlıklar hayallerin önüne geçiyor buda haytın bir gerçeği. Üzüldüm gerçekden

• Ögretmeni olucaz insallah :)

0|0
    0|0
  • Türkiye motosiklet federasyonu

TMF 1000CC C Yarışçısıyım.

MOTOR SPORLARI

0|0
    0|0
    • profosyonel olarak yapıyosunuz sanırım. başarılarınızın devamı

• Boksla ugrasirim amac vucut icin

0|0
    0|0
    • ne durumdasın peki , istedigni elde edebildin mi

• Evet elde ettim (karin haric) ama vucudum seninki gibi degil tabi. seninki cok iyi

• bende fitnes la uğraşıyorum. bu sene Türkiye seçmlerini düşünüyordum daha sonradan amaçsız çalışmak daha iyi olur düşüncesine kapıldım. şimdilik böyle devam ediyorum bakalım

Yükleniyor...