Siz olsaydınız hangisini kurtarırdınız?

Yağmurlu, karanlık bir günde arabadasın. Yanlız araba 2 kişilik. bir şöför yeri, bi de yanındaki kişi için. otobüs durağına gidiyosun. 3 kişi, otobüs durağında beklemekte.

1.si: daha önce senin hayatını kurtaran bir doktor

2.si: kan kaybından ölmekte olan biri

3.sü: dünyada görüp görebileceğin kızlar için erkek (en güzel kadın)

sadece 1 kişiyi arabaya alabilirsin, yada başka bir çözüm yapabilirsin...

sen olsan ne yapardın?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ay sıtkım sıyrıldı bu sorudan da ha. Ama arabanın güzel bir spor araba olduğunu yazmayı unutmuşsun.

Cevap neymiş? Arabayi doktora vermeliymiş hastayı kurtarsın diye. Bizde durakta karıya yazacakmışız...

La olm o doktor durakta karıyla arayı pişirmiştir zaten. Karı zaten para avcısı. Doktor kızı kuçağına oturtur oyle götürür. Sen de durakda mal gibi otobüs beklemenle kalırsın.

Doktor kanamasını durdursun hastanın durakta, hastayı sen götür hastahaneye. Karıya da telefonunu bırak, o seni arıyacak, o araba sende olduğu sürece kaçarı yok.. Doktorda sağolsun var olsun, hayatımızı kurtardı, kurtardı da , o onun işi, parasını da aldı. Nedir bu minnet? Adam işini yapıyor. Tamam onuda alırız arabaya da, başka gün, bugün şansına küssün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doktoru alirdim onun üsütnede kan kaybindan ölmekten insani oturturdum yolda bisey filan olur doktora ihtiyacimiz olabilir :D

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle yaralı adamı sarsmamak gerekir. Doktor ilk müdaheleyi yapsın da ambulans çağıralım. 3. seçenek de sevdiceğim olsa alırdım :) yalnız giderdim sanırım

0|0
    0|0
  • Kan kaybından ölmekte olan birini alırdım.

0|0
    0|0
  • kan kayibindan ölmekte olan birini elbette

0|0
    0|0
  • doktor o kişiyi kurtarsın ambulans gelsin onların ikisini alsın gitsinler tanımadığım kişi dünya güzelide yakışıklısıda olsa yanıma bindirmem çeker giderim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• arabdan çıkarım ve arabayı doktora veririm yanına da hastayı almasını isterim onu hastaneye götürmesi için.

Bende o güzel bayanla birlike güzel vakit geçiririm tey tey tey

0|0
    0|0
  • Arabayı doktora verip hastayı hastaneye yetiştirmesini isterdim. Bende güzel kızla durakta yalnız kalırdım. Bu hareket hem insani olurdu hemde kıza karşı iyi prim yapan bir hareket olurdu.

0|0
    0|0
  • arabayı doktora verir hastayı dad içine koyarım, iner kızla durak da beklerim. oh romantik ne ala romantik.

0|1
    0|0
  • arabayı doktora veririm yanınada hastayı gönderirim nası olsa doktoru tanıyorum o güzel kızlada yağmurun tadını çıkarırım

0|1
    0|0
  • Bir Doktoda Olsa Hayatımı Kurtaran O Durakta Beklerse Emin Ol ki Evine Islanarak Birazda Geç Tabi Ama Gidecektir.

Ne kadarda güzel olursa olsun bir kadın sonuçta...

Ama Ölmekte Olan Bir İnsana Yardım Etmek Çok Daha İyidir... Ve Sana Hayırlı Olbilecek Bir Harekettir...

0|0
    0|0
  • Hiç kız mı görmedik. Sanki onlar da beni bekliyor, bana bayılıyordu) Direksiyonu doktora verir, kanamalı hastayı yanına oturturum. Sonra da gelen otobüste akbil dilenirim...

0|0
    0|0
  • iki arkadaşıma katılıyorum. doktor ve hasta araba ile yollanır ama doktora giderken bir taksi göndermesini söylerim o arada da kızla samimiyet kurmaya çalışırım falan gerisi şans :)

1|0
    0|0
  • kan kaybından ölmek üzere olanı alırdım. hayat kurtarmanın verdiği rahatlığı hiçbir şey sağlamaz. ha o kız yada erkek ona gelince, kaderde varsa başka bir durakta çıkar karşıma...

0|0
    0|0
  • Doktora arabayı veriri ve ölmekte olan hastayı araba ile hastaneye götürmesini isterim. Bende durakta Doktor dönene kadar durakta beklerim hem kadını kaçırmış olmam hem hastanın hayatı kurtulur.

0|0
    0|0
  • kızı arabaya alırım :D.şakaydı bu.arabayı doktora veririm hasta yanına biner hastaneye giderler bende kızın yanına giderim

0|0
    0|0
  • Öne doktor ve yaralı, bagaja ben ve kadın.

0|0
    0|0
  • burası türkiye biri öne biri bagaja biride kaportaya sıkışacak.

0|0
    0|0
  • japonların aklı işte

0|0
    0|0
  • basar giderim, camı açar üzerlerine de sigaramı sallarım baş ve işaret parmağımın arasından

0|0
    0|1
  • Doktoru hasta ile hastaneye gönderip otobüs ya da taksi ile peşlerinden giderdim. Gerçekten öyle birşey yaşansa, gözüm kimseyi görmez, güzelmiş çirkinmiş düşünmem yani.

0|0
    0|0
  • 3 ' ünüde üst üste bindirirdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...