Protein Tozu Kullanmadan Kas Yapılır Mı Yapılıyorsa Nasıl bir Beslenme Düzeni Olması Gerekiyor?

Protein Tozu Kullanmadan Kas Yapılır Mı Yapılıyorsa Nasıl bir Beslenme Düzeni Olması Gerekiyor ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozu sadece protein bildiğin şu peynirden sütten yumurtadan etten aldığın gibi protein , kas yapmak için proteine ihtiyaç var nerden karşılarsan karşıla ama karşıla

0|1
    0|0
    • nasıl bir beslenme yapsam karşılar peki günlük ihtiyacımı

• pazardan almadığın sürece sıkıntı olmaz :)

• tamamdır eyw saolasın tekrardan :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel kardeşim spora yoğun gidiyor san al, cunku kas yapabilmen için protein lazim. Az çalışıyorsan haftada 2 gün giidiyorsan yemeklersen aldigin protein yeter. Haftada 4 gün gidiyor san takviye şart. Ben kullanıyorum.

0|1
    0|0
    • aynen hacı 4 gün hatta bazen cardiyo için 5 gün gittigim zamanlarda oluyor ama işte param cıkışmıyor optimum alıyım diyorm 205 lira yani ne yapıyım bilemiyrm :/

• 160 liraya kadar çıkabilrm ben :D daha güveniliri varsa

• tozsuzda yaparsın ama günde 2 porsiyon toz içmek varken niye koca gün yemek yiyim ki

0|1
    0|0
    • 2 porsiyon 48 gr vücudun ihtiyacı 150gr matematiğine hayranım <3

• masraflı iş eğer toza vermezsen aşağı yukarı gene yemeğe vericeksin aynı parayı sürekli tavuğuydu balığıydı yumurtası yoğurdu peyniri daha bitmez :D sen bilirsin genede

• masraf :D fakirler vücut geliştiremez bunu bil , ben hem 5 öğün yiyorum üstüne antrenman önce-sonrası whey alıyorum

Yükleniyor...