Spor yapanlar bakar mısınız karın bölgesi?

Arkadaşlar spora başlamıştım 5 ay oldu çok iyi olmasada gelişim vardı şimdi bulk dönemi bitti yaza geliyoruz definasyona giricem kasların arasındaki yağları yakarak kasların daha belirgin görünmesini saglicam ama karın bölgesinde simit diye adlandırılan göbek var.. Simit bölgesini nasıl eritebilirim bir türlü gitmiyo :(

Güncellemeler:

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• spora başladın 5 ay oldu. bulk dönemi. dostum sen ne içtin. sporda temel 2 senesi olmadan kimse bulka falan giremez. sanırım prof yarışmacılara özeniyorsun herneyse. low carb dediğimiz bir diyet var bizim. proflar genelde bunu uygular. günde minimum karbonhidrat maxiumum protein tüketirsin. genel olarak bu anlama gelir. tavsiyem bırak bu bulk-definasyon işlerini. onlar sana göre olan birşey değil. önceliğin yağ oranını en azından %15 in altına düşürmek olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahaha bilirsen bana söyle :))
    Hoş ben karın kası diye uygulama var onu ve jillian micheals 6 weeks 6 pack yapıyorum baya iyi geldi :)

0|0
    0|0
    • 6 haftada sixpack çıkarmak mı :D Yağ oranının çok çok çok az olması ve spor geçmişinin olması gerek ben ilk b aşladıgımda 6 haftada üstten 2 taneyi çıkarmayı başlamıştım 4lüde az gözüküyodu bakayım bir

• Kardioya gir göbegi düzle bir daha başla :D Yoksa olcak gibi degil kas kütlesi azalmaması için giremiyom kardioya haftada 1 -_-

• Benim amacım karın kası yapmak değil ki, egzersiz işte amaç ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• beline streç film dolayıp çalış daha fazla terlersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...