Kopya yöntemleriniz nelerdi?

Okulda yaptığınız ilginç kopya çekme yöntemleri nelerdi ? Yakında sınavlarda başlıyo en azından bi taktik...

Bana servisçi anlatmıştı önündeki kızın saçının alt kısmına kağıdı yapıştırıyomuş sonrada sınavda gizliden gizliden bakıyomuş ilk okulu 11 yılda bitiren adamdan ne beklersin.

Güncellemeler:
Geçenlerde bi arkadaşımda gördüm kitabı telefonun şekline göre kesmiş telefonunu oraya saklıyodu :D

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kumaş pantlonun sağ veya sol cebinin ucunu keseceksin ve altına eşofman giyeceksin ..

O kumaş pantolonun yırtık olan cebinden eşofmanın cebine kopyayı koyacaksın ve sonra ''Pantolonun cebini boşa çıkaracaksın''..

Kopya çekmek istediğinde yırtık cebi eşofmanın cebine kopyayı alıp çekeceksin sonra cebi yine boşa çıkarcan kopyayı koyarken ise bunun tamtersini yapıcaksın..

arma durumu olursa Kumaşın cebi boş ve delik olduğundan dikkat çekmezsin..Lisede bunu ÇOK yaptım :D

Şimdi ünideyim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Okul hayatım boyunca daima mutlaka yanıma zeki bir arkadaş alırdım sınavda kendi sorularını bitirdikten sonra kağıtları takas eder sonrada benimkileri yaparlardı sağolsunlar

0|0
    0|0
  • en iyi yöntem masaya yazmak elinle kapat işin bitince sil.2. en iyi yöntem kağıttan çekmek işin bitince yırt yere küçük parçalar halinde at.3. yöntem yandakinden bakmak.4.iyi yöntem ele yazmak biraz riskli ama.5.yöntem bacağa yazmak (kızlar için geçerli bu da abazaları bayram ettirir.yeter bu kadar yöntem sana ben ilk 3 yöntemle lisede her snav 70 üzeri alırdım.

0|0
    0|0
  • kağıda yazıp dizime koyup masa altından çekerdim.yada masaya yazardım.ortaokul 1. sınıftan üniversite son sınıfa kadar kopya çektim.1 defa bile yakalanmadım.şuan endüstri mühendisiyim:)

0|0
    0|0
  • adım çıktı kopya yüzünden.

0|0
    0|0
  • ders çalışsanız ve kopya cekmeden basarılı biri olmak bence kopya yöntemi aramaktan daha kolaydır...basarılar...

0|0
    1|1
  • uç kutusu ve elineyaz

0|0
    0|0
  • yıllarca okudum üniversiteden mezun oldum bir kere kopya çekemedim arkadaş

0|0
    0|0
  • ''öğretmenin gözlerini görmüyorsan o da senin nereye baktığını göremez'' kıymık atasözü

0|0
    0|0
  • Silginin içini yar onun içine sığacak şekilde küçük bi defter yap kağıdı katlayarak onun içine yaz kopyaları internette vardı da bulamadım şimdi bu yöntemler liseyi bitirdim

0|0
    0|0
    • bu kopya yöntemi geçen yıl bi hocamız yakalamıştı..

• biraz da yetenek işi ben hocayla aramızda yarım metre varken bakıyordum cin gibi olacaksın :D

• Hayatımda 1 kere kopya çektim o da 20sn falan sürdü zaten çok kopya sayılmazdı. Uzak gözlüğü kullanıyorum (kullanmıyorumda işte var öyle kenarda) . Sınavda gözlük kabını açık bi' şekilde önüme koydum içine de kopya kağıdı ve gözlük silme bezini koydum. Zaten kağıdı bulsa bile anlamazdı. Kendi anlayacağım şekilde kodlamıştım.

Geldiğinde gözlüğümü koymuştum kaba. Ön sırada bi' çocuk kocaman A4 açmıştı kucağına o yakalandı, herkes oraya odaklandı ben pek dikkat çekmedim. Hayatımdaki ilk ve tek aksiyon bu.

Bi' kere de kağıdı akordeon gibi katlayıp çekmiştim ama o sayılmaz bakmadım bile kağıda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lise 1 de kagıtları degıstırıyoduk , lise 2 de yanımdan arkamdan önümden fılan , lise 3 te karma oluyoduk yani tanıdık olmuyodu yanımda bende kalemlıgın ıcıne , bılegıme , su şişesinin görebıldıgım iç beyaz kısmına oturdugum yerın duvar kısmına yazıyodum , lise 4 te kucuk bı kagıda yazıp sınav kagıdının altına koyuyodum :D

0|0
    0|0
  • silgimin icini kazdim sonra kapya kagidimi katliyarak icine sigdirdim dimini yapistirdim.

her katda 3 derecede yazilmis cevaplar vardi.

sinavda taktir almistim :D

0|0
    0|0
  • Şuana kadar hiç kopya çekmedim, çektiysem de sordum cevap aldım yakalanmadım :D

0|0
    0|0
  • hayatıma hç kopya çekmedim sınıf birincisiydim saten sorun değildi dersler ama aşırı kopya verdim bizimkiler kağıt değiştiriyordu hatta benim kağıdımı bir kez arkadaş bi kaptı taaa arka sıralardan çıktı kağıt:)

0|0
    0|0
  • 1-saat takardım kopyayıda onun aldına yerleştirdm.hoca kağıtları dağıtırken açar sınav kağıdının altına koyardm

2-gömleğimin kolunu katlardım içine koyardım kopyayı sonra açardım :D

3-bi keresinde de sözlük açmıştım çok cesaretliyim:D

0|1
    0|0
  • Kola yaz aç aç bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...