Şaşırdım kaldım açıkcası hangisi doğru?

Hoşlanma , aşk belirtilerinde bazıları diyor sevdiğinin gözlerine bakamazsın utanırsın, gözlerini kaçırırsın kimisi de diyor gözlerini alamazsın uzun uzun bakma istersin...Şimdi cervemde 2 kişi var biri utanıyor konuşamıyor biriisi de gözlerime bakıyor konuşurken bakışlarını hiç ayırmadan, hatta aramızda konuşma olmasa bile bi şey söylecekmiiş gibi bakıyor hangisinin sevgisi gercek sizce?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• efenim aşk olayı bence erkek tarafında, kadın kısmısını kendinden üstün görüp hayran olmakla alakalıdır, dolayısı ile hayran olunan insana karşı hep senden daha önce daha iyi olduğunu veya iyiyi hakettiğini düşünerek ben utanırım bakamam veya benzeri şekilde kemküm konuşurum, ara ara zorlayarak kendimi sürekli bakmayı denerim falan, bir insanın gözlerine 6 saniye uzun uzun bakmak (konuşmadan) ya cinsel anlamda bir isteği simgeler ya da o insan sizi öldürecektir diye yorumlarım :) ama kaldı ki bu iki durumdan hangisinin sevgisi gerçek tarzı bir yorum akıllı bir şekilde yapılamaz, hatta sormanız bile garip geldi. lakin yukarı da belirttiğim durum biraz olsun açıklayıcı olduysa ne ala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Utanan aşık öteki çapkın ;))

0|0
    0|0
  • ikiside sana aşık demekki

0|0
    0|0
  • yaa o belirtilerin çoğu kişiden kişiye değişir... ve bir insanın sadece davranışlarından kesin seviyor ya da daha çok seviyor diye bir sonuç çıkaramazsın , yani yanlış olur... birbirinizle olmaktan mutluysanız daha neyi sorguluyorsunuz , yani seviyor sevmiyor karmaşasına girip neden kendinizi mutsuz etmeye çalışıyorsunuz ki... ikiniz birbirinizle olmaktan memnunsanız ve mutluysanız , ooohh daha ne olsun... koyverin gitsin gerisini...

0|0
    0|0
  • utanan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen sevginin gercekliğini bunlarla ölcüyosan.. oho..

0|0
    0|0
  • sana alıştıktan sonrada gözünü kaçırıyosa onda bişi vardır bence. sen samimi bi arkadaşndan durduk yere gözünü kaçır mısın öyle düşün :)

0|0
    0|0
  • birisi çok utangaçtır.hem de sana karşı boş değidir.kendine güveni daha azdır.ama öbürü,gözünün içine bakan kendinden emindir.bence 2 side hoşlanıyor.her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır sonuçta

0|1
    0|0
  • Tanımalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...