Rastgele mesaj atarak tanıştığınız biri var mı?

Yarın maça gidiyor muyuz diye mesaj attım...Tabi ben sınıf arkadaşıma attığımı sandığım mesaj kızın birine gitmiş...Oda hangi maç diye yazdı..uzun mesajlajmadan sonra sevgili olduk...<<<<<sizinde yanlış mesaj attığınız oldu mu?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• selam canım nbr dedim arkdşa başka brine atmşm ne dion mk bn sedanın sevglisiym adresni biliorm yarın arkdşları toplayıp dövcez sni dedi tanıştk berkcanmş adı:(

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunun tam tersini yapmıştık biz.Adamın biri arkadaşa musallat olmuş kız sesi duydu ya arıyor rahatsız ediyor sürekli bi ara meşhurdu arayıp hohlayanlar hala var mı bilmiyorum:) Biz de aradan biraz vakit geçti buna yanlışlıkla atmışız gibi bi mesaj attık sonra bu aradı tabii kız sesi duyunca aramalrı sıklaştı bi süre sonra randevu verdik buna ve arkadaşlar dövdü.hoh ne uzun yazdım.Genelde yanlış mesajlar sapıklara gidiyor şanslı imişsin sen.

0|0
    0|0
  • vay be..

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı. Atsam bile kesin sapık birine gider mesaj.

1|0
    0|0
  • Yok çok saçma

0|0
    0|0
  • panpa hayırlı olsun :D:D

0|2
    0|0
  • Bi gün mustafa yarın hangı dersten sınav var dıye mesaj gelmıştı. Bende yanlış mesaj ve yanlış numara yazdım daha sonra bı özurler falan eger yuz verseydım konuşurdu yanı :D

0|0
    0|0
  • Birde bunu deniyim, mesaj değilde yanlış arayanla tanışacağım.

0|0
    0|0
  • Oha çok hoşmuş

0|0
    0|0
    • hala hatırladıkca gülerim...meraktan habire mesaj atıyordum..15-20 mesaj oldu sabaha kadar..en sonunda hadi izin verde uyuyalım mesajı cekmıstı :)

• hatta bir ara polısmısın ne çok soruyosun demıstı

• Hahaha :D

• yolluymus zaten

1|0
    0|2
  • bana gelmişti bi mesaj ,sora mesaj falan derken konsere gitmiştik.

0|0
    0|0
  • vaov süpermiş

0|0
    0|0
  • 33 yaşındasın okulda mesaj attığın kız mı kalmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nasıl bi algoritma kullandın numara oluştururken :D hiç denemedim ama bende şans yok 40-50 yaşlarında dayıya denk gelir sıkıntı almayalım başımıza :)

0|0
    0|0
  • oldu bayram mesajını yanlışlıkla bir kıza yollladım sonra bir muhabbet başladı bir yerden sonra sıkıldım kıza yol verdim...

0|1
    0|0
  • ulan var ya biz atsak kamyoncunun birine denk gelir

1|0
    0|0
    • bu konularda çok şansılıyımdır...Bende çirkin bir hatun beklerken manken gibi bişi çıkmıstı

• ya bizim gibi bahsız deveyide çölde kutup ayısı anladın dostum sen :))

• 3 sene önce attığım bi mesaj öyle bi hatuna gitti ki milli piyango çıksa bu kadar sevinmem. çünkü iki sene bu hatunun meyvesini yedim :D

0|0
    0|0
  • Geçende de beni aramıştı hatunun birisi konuştu konuştu kapattı telefonu en sonunda dedim ben aradığınız kişi değilim niye söylemiyorsun dedi sormadın ki dedim karşı tarafın beyin pert:D

0|0
    0|0
  • var..baba beni ara diye mesaj atmıştı yıllar önce bir hatun..sonra bende yanlış oldu galiba dedim pek hoşuna gitmiş arkadaş olmuştuk..ara ara hala mesaj atar :)

0|0
    0|0
  • o yanlıs bir mesaj ile sevgılı olan kızdan hayır gelırmı sence_?

0|0
    0|0
    • hemen sevgılı olmadık tabiki...önce tanıstık...çokda süper kalıte kızdı...gercı ayrıldık sonunda ama

• nizde hiç boyle denk gelmez haci ben yanlışlıkla bırısıne mesaj atsam mesaj attıgım kişi brni kımsın laaan beni aramıssın der kesın

• evet yanlisikla atti simdi evliyiz

0|0
    0|0
  • Bulgaristandan arayanları saymazsak yok amk.

0|0
    0|0
  • Bi arkadaşın abisi o şekilde tanışıp evlenmiş,onun yalancısıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...