Zorla kendimi kusturuyorum kafayı yedim ben kilolarıma kafayı taktım

her Allahın günü aynanın karşısına geçip sarkan etlerimle oynuyorum ve orta parmağımı boğazıma kadar sokmayı deneyip istifra ediyorum bu sayede yediklerimi çıkarınca kilo almayacağımı sanıyorum yanlış anlamayın öyle obez de değilim. sadece mankenlerinki gibi bir vücut istemiştim sürekli manken resimlerine bakıyordum hep "bu pazartesi diyete başlayacağım" diyordum ve pazartesi kendimi çikolata yerken buluyordum yani hırts, istek var ama eylem yok ortada. kendime inanıyorum zayıflayabilirim diyorum ama olmuyor bakın şuan bile açım ve kendimi durduramıyorum köşede duran buzdolabının kapağını açmamak için bin bir takla atıyorum. anlatabildim mi?

psikoloğa gittim boşuna önermeyin. adam bana ilaç verdi inanabiliyor musunuz psikolog bana ilaç verdi sonra ben o ilacı kullandım al sana +5 kilooo.

neyse.

bana öneri verin lütfen kafayı yemek üzereyim

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• lise 1deyken 125 kgydim ve koca karı gibi duruyordum nefes alamıyordum fakat kendimle barışıktım daha sonra 3 sene içinde 49kgye indim şu an bu haldeyim :)

1|0
    1|0
    • 125 kilodan 49 a mı düştün?ciddi ciddi ? :) aman allahım resmen yeniden doğmuşsun tebrik ederim :D

• 1.81 boya 49 kilo çok zayıf olmuşsundur

• sanmıyorm

Erkekler Ne Diyor 13

• Ah canım benim ya yanlış gitmişsin sen Besslenme uzmanına(diyetisyen) gidecektin

ama insanın kendi içinde olacak yoksa diyetisyen kendi konuşur kendi dinler...

seni kırmak istemiyorum ama eğer gerçekten bunu istersen yani sadece diyet yapayım değil gerçekten hayatını bunun üzerine kurarsan o zaman bunu başarabilirsin ben 30 kilo verdim :)

0|0
    0|0
  • Tara Lynn ford'u araştır. Hem obez değilmişsin şükret haline. Balık et idealdir. Çok rahatsızsan fıtness yap.

0|0
    0|0
  • Anoreksiya eşiğindesin geçmiş olsun.

1|1
    0|0
  • biz seni belkide kilolu seviyoruz farzet

olamaz mı O.o

0|0
    0|0
  • Yemişsin zaten 2

1|0
    0|0
  • bak ya mankenlere neden özeniyorsun ki allah akıl versin sana.. sanki erkeklerin bütünü manken gibi kızlardan hoşlanıyor da..

0|0
    0|0
  • sarkan etin varsa gerçekten inek gibi birşey olman lazım kilon kaç acaba? :)

0|0
    0|0
  • yakında nur topu gibi bi hastalığın olacak.

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ?

0|0
    0|0
  • irade,nefis yoksa gerisi boş demesi kolay yapması zor bayan

0|0
    0|0
  • böyle yapınca süper bir insan olacaksın aferin. devam et.

0|0
    1|0
  • Ne desem bilemedim ibretlik.

0|0
    0|0
  • bence mankene benzemek gibi bi takıntın olmasın bosuna. çok fazla abaza insan sapık sapık bakacak sonra. kocana guzel gorunmen onemli bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yakında zorlanmadan kusacaksın merak etme.

0|2
    0|0
  • Bende reflü var ve ne zaman ağır bişey yesem kusuyorum artık sırt ağrısı ses kısıklığı falan oluyo ve ben kustuğum için ağlarken sen kendini kusturuyosun bence diyetisyenden once bir psikoloğa gitmen senin için daha faydalı olucak.

0|0
    0|0
  • Mankenleri yakından görseydin böyle düşünmezdin işte.. ama sen ilk önce ne istediğine tam olarak karar ver gerisi gelir klasik ama azmin önunde hiç kimse duramaz.

1|0
    0|0
  • arkadaşım sakın öyle kusuyup deme yıllar önce haberlere bir kız çıkmıştı kusarak 29 kiloya mı ne düşmüştü hiç sağlıklı değil yani.

sen önce bir diyetisyene görün, metabolizmana hormonlarına falan bakıp ona göre doğru bir diyet verirler .

haftada 3 kerede yürürsün.

birdenbire aç kalarak zayıflayamazsın yavaş yavaş kalorileri düşürmelisin.

bunuda en iyi bir diyetisten yapar.

hem manken vücudunu napıcaksın çöp gibiler onlar daha sağlıksız ideal kilonda olman yeterli.

hiç canını sıkma.

0|0
    0|0
  • aynen devam et.

0|0
    0|0
  • Yemişsin zaten.

0|1
    0|0
  • Mankenleri yakından görseydin öyle düşünmezdin işte Yazık!

0|0
    0|0
  • psikolojik destek alman gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bunları yazana kadar spor yapmayı deneseydin ya...

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmemişsin psikiyatre gitmişsin bu 1 ,kafayı yediysen kusup çıkartırsın bu da 2.

0|0
    0|0
Yükleniyor...