Bu Diego Ribas Her Hafta Şov Yapiyor Kim Durdurucak Bu Adamı?

Ligde mükemmel goller atıyor kim durdurucak bu adamı arkadaşlar:) Tabi bu işin şakası adam Krasiçten beter çıktı sizce sezon sonunda gonderilmelimi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• doğru dürüst oynatmıyorlar ki takım ile uyumu yakalayamadı yoksa şu an tartışmasız takımdaki en kariyerli oyuncu o. alex neden brezilya milli takımına alınmıyor diye biz burada tartışırken brezilya'nın ilk 11 oyuncusuydu. emenike'ye gösterdiği sabrın 10'da birini ona gösterseydi şimdi belki formunu bulmuş takıma çok faydalı olmaya başlamıştı ayrıca emenike ile birlikte oynaması da performansını etkiliyor

0|1
    0|0
    • Diegoyu geçmiş yillarda takip ettiysen Werder Bremen hariç gittiği hiçbir takımda başarılı olamadiginida bilmen lazım yani senelerce başarılı olamamış bir oyuncunun Fenerde başarılı olması biraz hayalcilik gibi

• Sneijder Atleticoya transfer olsa her maç ilk 11 oynar yani iyi oyuncu mutlaka kendine yer bulur gerçi daha adam Fenerde ilk 11 oynuyamiyor Atleticoda oynayamamış çoktabbirşey değil:)

• Konu sneijder değil o yüzden sneijder ile kıyaslamıyorum. emenike'nin ilk 11'de oynayıp diego'nun oynamamasını ismail beye sormak lazım. adam da moral diye birşey bırakmadı ki verimli olsun takımın gole ihtiyacı var dalga geçer gibi 81 de oyuna alıyor. işler kötü gidiyor emenike sahadayken diegoyu çıkarıyor. ben diego dünyanın en kariyerli oyuncusu demiyorum kaldi ki ama türkiye standartlarına göre kariyeri iyi geçen sene ilk 11 de oynasa türkiye ye neden gelsin ya atletico fa kalır ya da diego costa ve felipe luiz gibi chelsea ye falan giderdi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim diegonun kumaşı çok iyi sadece takıma adaptesinde biraz geçikme oldu sakatlık kaynaklı ve son oynadıgı maçlardada gayet iyi oynadı ve topta tuttu orta sahayı derleyıp toparladı bizde kanat oyuncularıda forvet içerikli olduğu için orta sahanın yorucu bir temposu oluyor ve oyuncuları etkıleyebılıyor ribası seneye izle ve gör

1|1
    0|0
    • Adam Temmuzda geldi bir sürü kamp geçirdi daha neyin adaptesi. Diego geçen sene Atletocada kötüydü Atleticodada yedek oturdu Fenerdede yedek oturuyor.

• Dostum sen Naptin ya hadi Emenike neysede Alves ve Kuyt takimin kalbi

• Alves le arenadaki gs macı sonrası ipler koptu yeni stoper gelecek kuyt a gelince sözleşmesi bitiyor ve avrupaya gidicek kendisi ayrıca onun yerıne daha aktif bir sağ kanat ya da webo sow montesi daha iyi olur

• Kumasi saglam ama fenerde tutmadi gerci bir sneijder beklemesin kimse o ayarda ve kalitede degil biraz form tutarsa 4-2-3-1 sisteminde oynayabilir

0|0
    1|1
    • Olurmu ya Diego Sneijder den daha iyi asdfghjkl

• Diego gibi oyuncular her takim ve taktikte başarili olamaz. Tipik bir 10 numara oyuncusu olduğu için taktik onun üzerine kurulmali ve serbest oynamali. Ama Fenerbahçe nin oturmuş bir sistemi var ve değiştirmez bence. Diego seneye rusya veya katar tarzi biyere gidebilir.

0|0
    0|0
  • Diego bence gönderilmemeli yetenekli futbolcu biraz daha zaman tanınmalı biraz toparlandı ama hala skora katkı yapamadı inş. kısa sürede forma girer ve takımın vaz geçilmez ismi olur 10 numaralı formayı verdik bide keşke alpere verseydik 10 numarayı daha cok hakediyo çok çalışıyo

0|0
    0|0
    • Adamın daha ligde golü yok pek bir toparlandigi soylenemez Alper daha iyi olurdu

• bence ribas transferi yerine salihi takım tutmamız daha iyi olurdu hem daha faydalı olurdu hemde salih genç gelecek vaad ediyor kendini geliştirse bir alex olabir bence zeki oynuyor bu yaşına ramen şık golleri var çalım atma özelligide var

• Salih cidden benimde beğendiğim bir oyuncu bileklerine falan hakim Aykut Kocaman donemindede iyi oynuyordu

• Alex De Souza da ilk senesinde aynıydı. Sonra efsane oldu

1|1
    0|0
    • Diego Werder Bremen hariç hiçbir takımda başarılı olamadiki bu adami Alexlemi kiyasliyorsun?

• Aynen sana iade ediyorum futbol cahili

• Katıksız o. Cocugusun başka bişe değil yaram burada böle sneijder yazarak kendini bir b*k zannediyon

• dzemali pandev ontivero durdurabilir

1|0
    0|1
  • o değilde adam yedekte dursada benim 100 sene çalışsamda alamayacağım parayı alıyor. ne güzel iş. kendini kaktır çık sahaya 2 topa dokun pas ver sonra maç bitsin. adaletini skm dünya

0|0
    0|0
  • gizliler iş başında !!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...