Erkek arkadaşlarınız beraber vakit geçirdiğiniz zaman sevgilinizle konuşmaz mesajlaşmaz mısınız?

Erkek arkadaşlarınız beraber vakit geçirdiğiniz zaman sevgilinizle konuşmaz mesajlaşmaz mısınız? Farzedin çay bahçesinde oturmuş sohbet ediyorsunuz. Sevgilinden mesaj geldi cevap vermez sohbete devam mı edersiniz yada onunla ilgilenmeyi mi tercih edersiniz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit :)) erkek erkeğe ortamlarda genelde spor, oyun, gündem konuları hakimdir. Şimdi gelen bir mesajla o dünyadan ayrılıp romantik hale dönmek bir anda gerçekleşmiyecektir.Hödükçe bir mesaj atmaktansa hiç atmam. Tabiki de bir şey soran sevgilime cevap veririm tabiki. Ama sonuçta taş yerinde ağır değil mi? ben aşkımı başbaşa göstermeyi severim ve arkadaşlarımla vakit geçirirken de sohbete, oyuna yani ne yapıyorsam ona önem veririm. Baktım ki ciddi bir sıkıntı var SeveSeve o romantik moda girer ne gerekiosa yazarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• duruma göre değişir eğer muhabbet koyuysa insan belli bi süre yazmıyo ama kız o an senin ilgini çekecek mesajlar atıyosa durum değişebilir

0|0
    0|0
  • Cevap verir ama meşgul olduğunu söyleyebilir de. Gerçi ben arkadaşlarımla birlikte takılırken bile eski sevgilimle sürekli konuşurdum. Hep mesaj atardım. Ama bana yaptığından sonra yanlış yaptığımı anladım:(((

0|0
    0|0
    • Fazla değer vermiyeceksin aslında üzülen hep yine sen oluyorsunn.

• Yaşadım biliyorum.. Her zman sorun çıkar bir şeyler olur kurtarırsın tekrar çıkar sorunlar yine sen başlarsın sil baştan . Ama üzülen yine sen olursun. Yorulur kırılır üzülürsün..

• Şuanda tam dediğin gibiyim:(((( İçim yanıyor çok:((((((((((

• Playstation oynarken atmam attırman da. Ama öbür türlü anlayışla karşılanır. Zaten erkek grubunda ülkeyi kurtarma konuşulmaz sevgili futbol okul. Yani önemli bir konu nadirdir.

0|0
    0|0
  • mesajlasırım ama bazı arkadaslar var sık sık telefona bakanlara uyuz oluyo kendı sevgılısı yok ya:)

onemlı bır konu varsa konusulması gereken telefonu elıne alıp baska seyle ugrasmak saygısızlık olarak algılanabılır

0|0
    0|0
    • O mesajlarını okuyan arkadaş grubu hiç bitmiyecek malesef :D

• Bunun bir ortası yokmu sence. ?

• vardır ama kıza gec mesaj attııgında sorundur hep ya hep ya hıc onemsedıgının gostergesı ıcın

• Bu dünya gibi hersey ile birlikte arkadasliklar ve dostluklarda geçicidir. Mühim olan ailedir.

O beni merak etmis, evhamlanmis belkide özlemis? niçin kirayim? Müsademi ister herneyse hallederim.

0|0
    0|0
    • Bencede en doğru olan odur aslında

• erkek kiminle olursa olsun gerek kizlarla gerekse de erkeklerle istedigi kisiye mesaj da yazar ararda..aramiyorsa bi sorun vardir bence

0|0
    0|0
  • HERKESİN HERŞEYİN YERİ AYRI OLDUGU GİBİ HAREKETLERİNDE NERDE YAPILMASI ÇOK ÖNEMLİ TABİKİ BİR İKİ MESAJINA CVP VERİLİR AMA UZUN OLURSA MÜSAİT OLMADIGINIZI BELİRTİR SONRA DEVM EDERİSNİZ

0|0
    0|0
    • Aslında öylede olabilir ama bunu alışkanlık haline getirmek de olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta o arkadaşınsa oda sewqilin

• haklısınız

• İNŞ SEVGİLİNİZ VE ARKADAŞLARINIZLA ÖMÜR BOYU GÜZEL GÜNLER GEÇİRİRSİNİZ

• o an onunla ilgilenmek için iyi bir an değil :)

0|0
    0|0
  • İnternet kafede cs oynarken bile pusuya yatıp mesajına cevap verebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimle çay içerim.

0|0
    0|0
  • Bensevgilimle mesajlaşırım onlar arkadaşımsa benide anlayışla karşılayacaklardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...