Bir erkeğin bir bayana karşı davranışlarına ne anlamlar yüklersiniz?

Bir erkek sizinle konuşmak yanınıza gelmek için bahaneler üretiyorsa...sizinle bıkmadan uğraşıyorsa...sizin olmadığınız ortamlarda sizi savunduğunu duyuyorsanız...Haksızlığa uğradığınızda sizin tarafınızda olduğunu size hissettiriyorsa...sizin yanınızda olduğu gibi davranıyorsa...siz ona ne söylerseniz söyleyin(iyi/ya da kötü)yine de size küsmeyip sizinle hiçbirşey olmamış gibi konuşmaya devam ediyorsa...Seni seviyorum ama sen bunu bilme tavırlarındaysa...ve size bir türlü açılmıyorsa...sizden buna rağmen de vazgeçemiyorsa...Noktalı yerleri doldururmusunuz bir zahmet:):)?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• oldu paşam başka bi emrin varmı... noktalı yerleri sen doldur...

0|0
    0|0
    • Sen zahmet edipte bu cevabı yazmasan da olurdu yani!

• Senin gibi saçma insanların sırf gıcıklık olsun diye kendini gösteip artistlik yapma çabasına her zaman hayran kalmışımdır ee bu da bi meziyet değil mi!sorumun olduğu sayfadan çekilebilirsin zorla cevap yaz diyen yok sana!

• Cevabını bildiğin bişeyi bize soruyorsun sonrada benden düzgün cevaplar bekliyorsun... ben sorusuna göre cevap yazarım... sorunu kaale alınacak bir soru bulmadım bunuda belirttim.. böyle cevaplara alışkın değilsen soru sormayacaksın...

Erkekler Ne Diyor 8

• Peki ya sen o erkekten hoşlandığın için bu şekilde algılıyorsan?

0|0
    0|0
  • Ya sen işi cözmüşsün ama <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<nokta 1 Sana açılamıyor çünkü rededilmekten krkuyor olabilir.Nokta 2 sana açılamıyor birilerin duymasından çekihiyor olabilir.nokta 3 sizden bir işaret bekliyor olabilir.Nokta 4 bence bu sorunu anca sen çöxersin.Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • kendinden yiyo bi zaman elde edince seni yer

0|0
    0|0
  • yakınlasma ve guvenını kazanma cabası karsılık verırsen devamı gelebılır

0|0
    0|0
  • düğüne 3 ay kalmış

0|0
    0|0
  • Hıyardır (.)

0|0
    0|0
  • seni seviyodur :D

0|0
    0|0
  • Şu anda içinde bulunduğum durumun özetini yazmışsınız sanki..

0|0
    0|0
    • Sizin duygularınız ne yönde peki aşk/arkadaşlık?

• Geçmişten öğrendiklerimi bir bir uyguluyorum bugün.. Eskiden olsa şimdiye çoktan aşk şiirleri yazmaya başlamıştım.. Ama bugün daha emin adımlar atmaya çalışıyorum.. Ben de çok üzüldüm zamanında.. İyi biliyorum..

• İnsan geçmişte yaşananlardan ders alıyor ve adımlarını daha temkinli atıyor.karşındaki insandan emin olmak istiyorsun ince eleyip sık dokuyorsun.güven sorunu da var aslında bizlerde.beni seviyor mu ya da acaba yarın birgün sevgisi azalır mı?gibi düşüncelerden dolayı kendi duygularımızı tam olarak yansıtamıyoruz karşı tarafa.Gerçek sevenlerimizi göremiyoruz.haketmeyeni başımıza taç ediyoruz.sevgiler böyle tükeniyor işte.yazık:((

Kızlar Ne Diyor 1

• değer veriyo demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...