Ne kadar süreceğini bilmediğim bakışlar...

öncelikle bu konuyla ilgil ibu sitede yazılan yazıların çoğunu okudum ve tatmin olamadım. çünkü sorulan sorular yetersizdi kendime bir pay çıkaramadım. ben üniversitede okuyorum. geçen sene ekim ayından beri bir çocuk sürekli bana bakıyor. çocuk efendi birisine de benziyor biraz yavaş hareket ediyor ve durgun birisi. ben bakışları üzerime çekecek kadar kendimi güzel bulmuyorum açıkçası. çok güzel bir fiziğim falan da yok. çocuğun sürekli bana baktığını hissediyordum göz göze gelmemek için kafamı hep başka yere çeviriyordum. ikinci dönem bakışları azaldı ve sevgilisi oldu o arada galiba. ben bunu ıkıncı dönem facebooktan eklemiştim belki bir şey yazar diye. hiçbir şey yazmadı. ben yazın çocuğa yazdım. çocuk çok karışık konuştu ilk beni tanımıyormuş gibi yaptı sonra tanıdığını belli etti ama bana bakmadıgını baktıysa da gözü takıldığını ve bir kere bana baktığını o da facebookta ekleyen kız buymuş diye düşündüğünü söyledi. arkadaşlarım da durumun farkındalardı. bu konuşmadan sonra konunun kapandığını düşünmüştüm. ama öyle olmadı çocuk hala bakıyor bakışı da direk yüzüme yani neden olduğunu bilmiyorum ve kafam çok karışık. siz bir tahminde bulunun lütfen :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayak yapıyor faceden konuş sende o zaman merhaba naber falan de

0|0
    0|0
    • kendisi neden yazmıyor?

• bir daha konuşmazsın

• peki.. teşekkür ederim bu arada :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani blki senden hoşlanıyodur senin de dediğin gbi eğer durgun briyse gelip açılamaz ve sen bunu ona srduğun zmn kaçamak cevaplar verebilir ...

0|0
    0|0
    • ama "belki".. geçen gün aynı otobüse bindik indikten sonra bakmış ben dikkat etmedim arkadaşım çok kötü baktı. konuşmak istiyor gibi konuşsan mı falan dedi de ben yapacağımı yaptım :/

• bo şans sana herşey gnlünce olsun o zmn :)

• teşekkür ederim :)

• Hiç bir fikrim yok bana da bir çocuk iki yıldan beri bakıyor tanığım halde konuşmuyoruz birbirimizle.Bence onlar herkese bakıyor .s sen de ona bak belki o zaman konuşabilir.

0|0
    0|0
    • olabilir ya her şey olabilir :(

• Boşver canım takma,o sana nasıl davranıyorsa sen de ona öyle davran.Sana bakıyorsa sen de bak.Çok hoşlanıyorsa gelir söyler merak etme.

Yükleniyor...