Epilasyon yaptırdınız mı veya düşünüyor musunuz? [Erkeklere Özel]

Hadi bakalım biraz özeleştiri biraz itiraf niteliğinde olsun.

Genelde erkek milleti bu tür şeylere cevap vermeyi sevmez.

"Hatun muyum ben, ne gerek var?" gibisinden cevaplarınızı okur gibiyim. :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaptırdım kardeşim enseme ve koltuk altıma 1 senedir koltuk altımı aldığım falan yok. Çok rahatladım açıkçası. Hatunlukla ne ilgisi var bakımın kadını erkeği olmaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklere özel demişsin de kusura bakma bende sormak istedim... eşim de geçen gün yaptırsam maliyeti ne olur diye sordu .. ben yaptırması gerektiğini düşünmüyorum da sitede de bu sorulara sık rastlayınca merak ettim erkekler arasında bu konuşuluyormu yani arkadaşlar arasın da fikir yürütüyormusunuz

0|1
    0|0
    • neden düşünülmesin ?

Partnerinin kendisinden igrenmesine hangi erkek razı gelebilirki ?

gerçi istemeyen bayanlarda varmış şaşırdım biraz :)

• Yukarda belirttiğim gibi

erkekler çekimserdir genelde bu tür konulara cevap vermekten :)

ama okuyup bilgi alanlar çok fazladır :)

neden sorularda okunma sayısı yok :p

• :)) okunma sayısı evet ben de cevabım olmayan bilmediğim konularda okuyup cevaplardan faydalanamaya bakıyorum :))

• Kıllarını aldıran erkeklerden nefret edıyorum

0|0
    2|0
    • İlginçç :)

Recep ivedik fan :p

• Ben çok aşırı değil ama gögüs ve sadece bacagında kıl olupta bundan rahatsız olanları dıyorum

• Öylesi Varmıdır ki yav :)

varsa da sorunludur zaten sal gitsin :)

• yaptır yaptır çok rahat edersin =))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Epilasyon yaptırmadım da erkeklere özel banyo makinesi var philips'in. ondan aldım bütün pislikleri yok ettim. Sakal gibi uzatmıyor ayrıca, ağrı sızı, sivilce, yanma felanda yapmıyor. Suda felan çalışıyor. Hemende uzamıyor tüy, kıl felan. epilasyona para vereceğime onu kullanıyorum.

Hatun muyum gibi düşünceler artık geride kaldı. Hala var öyle geri kafalılar ama takmayacaksın. Pis pis gezmekten iyidir.

1|1
    0|1
    • Son cümleler + yı hak eder :)

• Philips bodygroom dostum.

• Hm güzel bişeymiş.

Almak gerek.

• yakın bir arkadaşım yazın kazakla gezer gibiydi aşırı rahatsızlık verince Kartal da bir epilasyon merkezine gitti çok aşırıydı ama elleri sırtı kolları bogazı resmen kazak gibiydi şimdi yine az az çıkıyorlar ama artık daha iyi bir görüntüsü var .Bu gibi bir durum varsa normal ama diğer türlüsü çok yanlış kılsız tüysüz erkekmi olur.Yaratılış tır bilemem ama sonradan hoş değil.

0|0
    0|0
  • Epilasyon şu lazer olanmı oysa aşırı bir kıl sorunum yok gerek duymadım hiç

ama eski kız arkadaşım koltuk altıma ağda yapmıştı çok acı verici bir şey ama 1 ay falan çıkmamıştı doğru düzgün o açıdan çok iyiymiş ama bir daha yaptırmam :D

0|0
    0|0
  • kıllarımla mutluyum ben. :)

ama şöyle bir anım var.

9. sınıftaydım sanırım. çok kıllı bir arkadaşımız vardı. bir gün soyunma odasında göğüs kıllarını yakmaya çalışmıştı. çalışmıştı dedim çünkü çakmağı gezdirirken göğüs ucunu yakmıştı. yazık

0|0
    1|0
  • erkekler olarak şu yüzyılda soyadımızı bile veremiyoruz kadınlara bari kılmız tüyümüz bize kalsın

1|0
    0|0
  • Esmer tenlı oldugumdan sorun olmuyor. Şuanda çok mutluyum dogal kamuflajlarımla :))

0|0
    0|0
  • bende çok yok ta lazerle hepsinden kurtulmak istiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...