Kapat

Siz nasıl anlarsınız? Ben ne anlamalıyım?

Yeni tanıştığınız biriyle ilk görüşmenizi yaptınız. Oturdunuz, konuştunuz vs. sonra ayrıldınız herkes evine gitti. Aranızda birşey olup olmayacağını, sizden hoşlanıp hoşlanmadıgını nasıl anlarsınız? Size karşı öyle mest olmuş gibi bir bakışınıda görmediniz gayet normaldi. Görüşene kadar da hergün akşam, iyi geceler sabah günaydın mesajı atar, konuşurdunuz. Şimdi nasıl anlayacaksınız?

(görüştükten sonra bana teşekkür mesajı attı, çok vakit geçiremediğimizi bir dahakine uzun uzun maceralarını anlatacagını söyledi. 15 dakika sonra falan attı)

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tekrar buluşacağınıza göre bu ısınma olmuş ama yine de belli olmaz pek ilk seferde.. Biraz zaman gerek..

1|0
    0|0
    • Isınma hareketleri. hmmm :) Laf olsun diye söyledi belki?

• Olabilir.. Fazla umutlanmadan sonraki adımları izlemek gerek..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlayamazsın bir kerede

1|0
    0|0
  • :) canım ne güzel heycanlı günler ya. Görüşmeden önce günaydın diye mesaj atıosa bu önemli birşeydir zaten değil mi. Güne seninle başlıyor demek! ve çok hoş vakit geçirdiğini de söylemiş. Hiç uzatmicam bence siz olmuşsunuz. Sen de boş değilsen biraz belli et gerisi gelir zaten ;) tebrikler şimdiden

0|0
    0|0
    • hoş vakit geçirdigini söylemediki. Teşekkür etti, çok fazla vakit geciremedik bir dahaki sefere uzun uzun anlatırım falan dedi.

• haklısın o kısmı unut şimdi sen :) fikrim değilmedi ama olmuşsunuz bir sonraki buluşmanızı uzun uzun yaşamak istio sonuçta

• Belki de lafın gelişi. Cumartesi gidiyor zaten.. Bakalım :)

• faceedn hemen eklerse konuşurken sana sorular sorarsa +xper :)))))))

sonrasınada bağlı bunlar istisnadır tabiiii belli olmaz

0|0
    0|0
    • Facede ekli zaten. :/ ne gibi sorular?

• ''Teşekkür ederim pek fazla vakit geciremedik ama birdahaki sefere uzun uzun anlatırım seyahat maceralarımı.''

• tamam daha dur yenisiniz her insanın fıtratı bir değil biraz daha tanımaya çalış kestirip atma...

• Eğer soğuk davranmaya başlarsa o iş olmaz, fakat senin durumunda hoşlanmış.

0|0
    0|0
  • link

İyi dinle sözlerini..

1|0
    0|0
  • 15 dk sonra attıysa mesajı ya çok deneyimli seni etkilemek ve seni düşündüğünü belli etmek için atmıştır yada gerçekten öyledir :)

0|1
    0|0
    • Deneyimli evet.

• bir kız bana demişti ki buluşmadan sonra neden hiç bir şey yazmadın hoşlanmadın mı bende o zaman anlamıştım durumu demek ki kısa süre içinde yazmak gerekiyor bir şeyler :D

• Seninle olagan'dan fazla ilgileniyorsa, karsinda terlemeye bocalamaya basliyorsa, seni güldürmek için saçmalamaya basliyorsa..

0|0
    0|0
  • demek ki etkilenmiş unutamamış ki 15 dakika sonra mesaj atıyor sizden karşılık bekliyor muhakkak sizde bişeyler yazın aranızdaki sohbet başlayacaktır

0|0
    0|0
  • Sen hoşlandınmı !

0|0
    0|0
  • bence heşey yolunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• görüşmek istiyorsa tekrardan olur bu iş.

0|0
    0|0
  • teşekkür eden erkekten kıllanıyorum sebepsiz.:/

0|1
    0|0
  • en azından hödük değilmiş.beklemeden göremezsin zaten.bekle bakalım

0|1
    0|0
  • 15dk ıcınde senden beklemiş dayanamamış kendı atmış :)

0|0
    0|0
  • İkinci bir görüşmeye kadar düşüncelerini ertelemeni talep ediyorum!

0|0
    0|0
  • mesaj atmıs işte demekkı olumlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...