Siz olsanız hangi mesleği seçerdiniz?

ya düşünün 2 meslek var 1.meslek atıyorum aylık 100 tl kazanıcaksınız ama ailenizden biraz uzak kalıcaksınız 2.meslek atıyorum 60 70 tl kazanıcaksınız ailenizle yaşıyıcaksınız sizce hangisi?

Güncellemeler:
arkadaşlar sanırım 2.sine yönelicem gibi duruyor

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• 2

0|0
    0|0
    • mesela 1.meslekte çok farklı yerleri geziyorsun mesela 1 ay abd 2 ay afrika işte 3 ay rusya bide 3 hafta çalışma 2 hafta tatil gibi diğeri sabit eşin çocuklarınla berabersin ama tatillerin normal haftasonları

• evet tamam güzel meslek ama eşini ve çocuklarını da düşünmelisin bence senin iiçin zor bir karar olacak

• kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 5

• 2

0|0
    0|0
  • ailenin yanın da ol tbiki de çünkü dışarda çalıştığın zamn masrafların daha fazla oluyo ama ailenle yaşadığın zmn bu kadar masraf yapmazsın

0|0
    0|0
    • mesela 1.meslekte çok farklı yerleri geziyorsun mesela 1 ay abd 2 ay afrika işte 3 ay rusya bide 3 hafta çalışma 2 hafta tatil gibi diğeri sabit eşin çocuklarınla berabersin ama tatillerin normal haftasonları

• 2. seçim daha iyi aileden uzak olmak iyi bşey değil düşünsene çocuklarının en gzel günlerinde sen yurtdışındasın bu onlara haksızlık olur

• 2.

Çünkü aileden ayrı olunca masraflar artacak ve durumlar eşit olacak.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim meslek hangisiyse .

0|0
    0|0
  • 2.si

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ıkısınıde secmem calısmayı sevmıyom ben aga :D allah yarattıgının rızkını verırı zuhahahaha :D

0|0
    0|0
    • ne alaka abi yarın evleniceksin çocukların olucak onlara eniyisini sağlamak senin görevin bir erkek olarak

• ben evlenmıcem ağa :D sistemın kolesı olmıcam :D ıllaha calıscaksam o adar dırsek curuttum okullarda kendı mesleqımı yapar gecerım D

• bazen benim de öyle fikirlerim oluyor ama sistem falan değil benim ki başka... çok daha derin

• aradaki 30 liralık fark ailenle yaşadığın konforu sağlıyacaksa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Genelde 2 denmiş ama ben 1 diyorum.. Ailenden uzak kalmanın da artıları var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...