Kadın olsaydınız ne yapmak isterdiniz ne yapmak istemezdiniz?

Kadın olsanız nasıl, ne şekilde olurdunuz, neler yapmazdınız? Makyaj, ilişki, yaşam, iş, sevgili vs.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ben böyle mutluyum. şimdi düşündüm de. koca derdi var, çocuk derdi var, yemek,temizlik,yatak,güzellik, aile baskısı,mahalle baskısı, koca baskısı, manikürü,pedikürü,saç boyaması, vs vs uzar gider daha bu sıralama. hak veriyorum hatunlara bütün zor işler sizde :o))

1|0
    0|0
  • kadın olsaydım erkeklere güvenmezdim.

evlenmeden önce kimseyle birlikte olmazdım.

erkekler hep zor olanı sever.

0|0
    0|0
  • Saçımı boyamazdım kesinlikle. Erkek olarak fena karşıyım kadınların sürekli saçlarını boyamalarına kadın olsam da karşı olurdum. Ama ergensem o zaman başka :) emo kızların saç modellerine özenirdim heralde o zaman.

0|0
    0|0
  • Doğallıgı çok sevıyorum. Makyajdan uzak dururdum herhal.

0|0
    0|0
  • iyiki değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bayanım ama ağda yapmak istemiyorum lazer epilasyona gitme istemiyorum kızların o bayıcı slak salak muhabbetlerini dinlemek istemiyorum,dedikodu dinlemek istemiyorum,misafir geldiğinde hizmet etmek istemiyorum(kız olduğun için hep sen hizemt ediyosun adamlar oturuyor)

3|0
    0|0
    • evet ya kadın olmak zor ve kötü yanları var :(

• evet çok sıkıntım var tabi sen de bu sıkntılardan yok galiba o yüzden rahatsın daha bu sıkıntıların 3'te biri erkek olmak ohh ne rahat öyle yatıyolar kadın fırr fır etrafında pervane olsun.

• ben istenmeyen tüylerin kadınlarda olmasını sevmiyorum kadın olmak zor yaaaa

Yükleniyor...