Vücut geliştirme?

55 kiloyum 163 boyum var ama kilolarım hep bel ve sırt bölgemde yağlanma olusturuyor ve bacaklarım incecik fazlaca orantısız duruyor ne yapmalıyım nasıl hangi egzersizlerle orantılı bir vücüda kavuşabilirim. geerçekten bu konuda bilgisi olanları bekliyorum yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bol bol zumba yap (:

0|0
    0|0
    • zumba? detaylı bilgi dedim :)

• Teldeyim (: zumba yaz googleye :) en iyisi bu diger spor dallari isini gormez

• Bu tamamen goreceli birşey dir 100 lira verip spora kaydol ve zamana bırak 2 yıl 3 yıl yüzde yüz sonuç fakat hakkını vermen gerekir

0|0
    0|0
    • 2-3 yıl mıııııııııııııı?

• ya öyle çok göze batan bir oransızlık değil zaten 55 kiloyum inan manken gibide olmak istemiyorum istediğim gibi olayım yeter teşekkür ederim çokçana :D

• reca çokcana bekeyece :D

• Bölgesel zayıflama için mutlaka profesyonel yardım al

0|0
    0|0
    • diyorsun :) bunu düşüneceğim

• Zayıflama uğruna. yanlış bilgilerle kendine zarar verirsin

• benim fikrim ekmeği kes sadece ana öğünlerinde 2 dilim kepek ekmeği ve aralar da elma yoğur yiyebilisin biraz da spor evde isen eğer ya da spor salonları

0|0
    0|0
    • üst bölgemdeki kilolardan sadece azıcık gitse yeter amaç kalça bölgemi ve bacaklarımı geliştirmek :D

• kalça eksersizleri yapman gerek salata salatalık domates sınırsız yiye bilirsin korbonnitrad ve ekmekten uzakdurman lazım yoğur yiyebilirsin kahvaltıda kiprit kutusu kadar beynir salatalık vs gibi besinler alman lazım ve dediğim gibi kalça egrersizleri yapabilirsin günde toplam da 2 saat yapsan yeterli olur

• Sabah 7de cik 1saat koş

0|0
    0|0
  • spor iyi olur

0|0
    0|0
  • görmem lazım prgram yazarım

0|0
    0|0
  • @gorkycoach
    hocam gel

0|0
    0|0
  • Şimdi telefondayim biraz uzun yazmak lazım akşam yazabilirim ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor salonuna yazıl, ölçüm yaptır bölgesel zayıflama diye birşey yok zayıflamaya başladığın zaman vucut heryerden vermeye başlar orantılı bir şekilde en çok nerede toplanmışsa oradan gider ya da gitmez öncelikle senin yapman gereken düzgün nir diet programı, spora kaydolmak ve sonrasında yapılacak şeyler için sana yardım ederim

0|0
    0|0
  • Evde yapılacak şeyler değil bunlar. Bir spor salonuna yazılmalısın.

0|0
    0|0
    • düşündüğüm seçenekler arasında

Yükleniyor...