İstanbul'da düzenlenen WTA Tenis Turnuvasını kimin kazanmasını istiyorsunuz?

İstanbul'da düzenlenen WTA Tenis Turnuvasını kimin kazanmasını istiyorsunuz?Azarenka,Sharapova,Serena Williams,Radwanska,Kvitova v.s

• Azarenka
    12% (7)20% (12)16% (19)Oy Ver
  • Kvitova
    9% (5)2% (1)5% (6)Oy Ver
  • Radwanska
    7% (4)3% (2)5% (6)Oy Ver
  • Serena Williams
    33% (19)31% (18)32% (37)Oy Ver
  • Sharapova
    39% (23)44% (26)42% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sharapova dün gece saat 02.00 sularında biten maçta Radwanska'yı 2-1 yendi.Bakalım ne olacak.Kvitova sakatlığı nedeniyle turnuvaya devam edemeyecekmiş bu arada.
Serena Williams Azarenka'yı 2-0 yendi ama Azarenka'nın hala şampiyonluk için şansı var.Açıkcası ben Azarenka'yı destekliyorum.Serena 40 milyon dolar para ödülü kazanmış kariyeri boyunca biraz da başkaları kazansın :))
Finalde Sharapova'yı set vermeden yenen Serena Williams şampiyon oldu hayırlı uğurlu olsun :)

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• kimse serenayla başa çıkamazzzz

0|1
    0|1
    • Sharaova varken serena da kim:)

• haklısın şu an en formda o sharapova'yı dağıttı finalde ve şampiyon oldu serena varken sharapova'da kim

Kızlar Ne Diyor 6

• Normalde olsa serena williams ya da sharapova derdim ama sharapovanın geçen sene ben bir daha Türkiye'ye gelmem diyip bu sene tekrardan gelmesi açıkçası sinirimi bozdu zaten çığlıklarını da sevmiyorum o yüzden iyice soğudum. Akşamki Azarenka'nın maçını 3 saat boyunca ağzım açık seyrettim. Mükemmeldi tek kelimeylee onu düşününce de Azarenka diyorum :D Serena williams'ın maçıda çok kolay bitti aslında pek keyif alamadım. Zorlanmadan oynuyor aslında bu iyi bir şeyde seyirci olunca uzun ve çekişmeli maçları insan daha çok seviyor sanki..

0|0
    0|0
    • Sharapova'yı ben de desteklemiyorum.çığlıkları benim de sinirimi bozuyor.bazı tenisçiler oyun esnasında motivasyonlarını üst düzey de tutmak için bunu yapıyor ama sharapova'nın ki artık abartı ve yapmacık gibi neden geçen yıl bi daha türkiye'ye gelmem demiş bu arada onu bilmiyordum

• Öyle bir şey söylemişti tabi aradan 1 yıl geçmedi de ne zaman olduğunu hatırlamıyorum. Köpeklere takılmıştı hatta tuhaf bir kadın bu kadar tutulmasının sebebi de güzelliği bence. Yoksa williamsların yanında lafı bile olmaz ki oyunlarda da belli zaten bu

• Sharapova. Çoh gözel kadın.

0|0
    0|0
  • Serena Williams :)

0|0
    0|0
    • kızlar genelde serena williams'ı erkekler sharapova'yı destekliyor sanırım

• Victoria Azarenka.

0|0
    0|0
  • Sharapova yensiiin ama Williams varken biraz zor görünüyor :/

0|0
    0|0
  • serena williams

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Güzel olan kazansın.

0|1
    1|1
  • Konu Tenis olunca yorum yapmasam olmaz gönlüm Sharapova ve Radwanskadan yana umarım ikisinden biri kazanır.

0|0
    0|0
    • sharapova dün yendi radwanska'yı skor olarak baktığında çekişmeli maçtı denilebilir ama oyun olarak baktığında sharapova'nın bariz üstünlüğü vardı.yendi diye söylemiyorum ama sharapova olduğu sürece radwanska herhangi bişey kazanamaz bence

• Sharapova'nın kazanmasını isterdim. Ama Azarenka kazanır tahmin ediyorum, son Çin Açık'ta süper oynayıp şampiyon olmuştu.

0|0
    0|0
  • Viktoriya Azarenka'yı destekliyorum ben.Serena'dan tiskindiğim için o, kazanmasını istediğim son kişi. 1.Azarenka 2. Sharapova olmalı :)

0|0
    0|1
  • sharapova elensin, çok bağırıyo sinir bozucu

0|1
    0|0
  • Ben tenis maçlarını açıyorum ama maçı izlemiyorum.

0|0
    0|1
  • Lina

0|0
    0|0
  • Radwanska yada Azarenka Sharapovayı sevmem sıradan bir Rus güzelliği öbürleri daha karizmatik ama Sharapovanında hakkını yemeyelim çok doğal bir güzelliği var. Polonyalı kazansın YAŞASIN POLONYA YAŞASIN POLONYA CUMHURİYETİ ;-)

0|0
    0|0
  • kerber dıyecektim, seçeneklerde yok; o zaman şarapova

0|0
    0|0
  • Azarenka isterdim ama elendi :/ ama serena rahat alır o insanüstü bayanlarda değil de erkeklerde olmalı :)

0|0
    0|0
  • Radwanska

0|0
    0|0
  • Sharapova yı tanıyorum sadece :) o kazansın ayrıca çok güzel hatundur :)

0|0
    0|0
  • Serena Williams AT bigim zaten hep kas yapmış

0|0
    0|0
  • Gönlümden Sharapova geçiyor ama kazanacak olan da belli Serena Williams :D

0|0
    0|0
  • farketmez ki

0|0
    0|0
  • farketmez, türk yok..atp'lerin wta'lerin bi önemide yok benim için..

0|0
    0|0
  • Sharapova reyiz.

0|0
    0|0
  • Azarenka diyorum yine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...