Bir kadın neden affeder?

Bir kadın seni affettiyse, bu sefer ağlamayacak, canını yakacak demektir! Bir kadın neden affeder?

Güncellemeler:
?
kot__gomlek

0|0
50|22

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadinin affetmesi 2 ye baglidir :

1) ya affettiginde burnundan fitil fitil getiricektir

2) ya da deli gibi asiktir o kisiye.

*** 1) Ona yapilan hasizligin farkinda olupta sessizce bir zmn susup simdi intikam alma vaktidir. Ve bilir ki bi erkek gercekten sevdigi icin degildir donusu, aslinda ya aradigini bulamamis ya da derler ya hani gelen gideni aratir diye kiymetini bildigi icin donus yapmis olabilir. Ayni zmnda da erkegin yuzune calinan kapilar kapandigi icinde de donebilir...

*** 2) deli gibi asiksa eger sevdigi icin bir kez daha aldanmayi ve aldatilmayi goze alicak kadar cok seviyordur. Eskiden sevdiginden belki de simdiki sevgisi 2ye katlanmistir. Sen ne kadar kotu davrandiysan ona akli affetme desede kadin kulu bazen akliyla degilde daha cok kalbiyle yonler olaylari ve affeder. Erkek te bunu firsat bilip kadin saf temiz yerine koysada karsisina cikan yeni bi bayanla yine cikma olasiligi vardir. Bu yuzden de eskisine doner ama onceki sevgilisini de unutmamistir iyice yani affeden kadindan sonrakini ! Neden dicek olursak ; cunku insan gecmistekliri unutamaz sadece yokluguna alisir ve zmnla hatirlamamayaya eskisini onem verir. Eger erkek gercekten hata yaptigini ve ondan baskasini gormuyorsa artik gozu bundan sonra cok dikkat etmesi gerekir: tavirlarina, davranislarina, kisiligine, dusuncelerine, sozlerine cok cok dikkat etmesi gerekir, tabii eger o kadini seviyorsa bi daha ayni uzuntuyu 2 tarafinda yasamamasi icin emek harcamalidir.

SONUC: bir kadinin ne amacla affettiginin en guzel anlamini size olan davranislarindan anlayabilirsiniz. Eger konustugunuzda size eskisi gibi davraniyorsa korkulacak bir durum yoktur, eger degismisse bilin ki yapilanlarin hesabini sizden soracaktir ; sizde bu kadini seviyorsaniz yapacaklarina katlanir alttan alirsiniz. Ayni sekilde sevdigi icinde affederse alttan almaniz gerekir her defa sinir gerilim yasamaktansa ya susup dinlicek ya da ordan uzaklasmalidir. Bu davranislarini da zaman gosterecektir elbet , bi sure deneyin konusmalarini , sozlerini, tavirlarini iste bunlar size gereken yolu gosterecektir. Bu sorunun tam cevabi yoktur ; ya sevdigi icin affetmistir ya da acisini cikartmak icindir. En guzel sonucu yine zaman belirleyecektir.

0|0
    4|2

Kızlar Ne Diyor 49

• Açıklama akıllı bir kadın için geçerlidir, kör kütük aşık olup aklını yitirenler, saflaşanlar üstüne alınmasın.

0|1
    0|0
  • -kadın sevemediğinden affeder

-ona çok güvendiği için affeder...

-toz konduramaz ..kendini bir şeklde kandırır yok ypmaz der affeder..

-karsısındaki erkeği utandırmak için affeder..

-yada kendiside aynı naneyi iyordur..birgün foyası çıkarsa ben seni affettim diyip üste çıkmak için affediyordur:d

0|1
    0|0
  • salaklıgından .. üzen kadın degıl tekrar erkegın uzecegıne dayanabılecegıne inandığı ıcın

0|1
    0|0
  • çok ince bir çizgi bu ..

0|1
    0|0
  • Sevdiği için, başka bişeyden değil...

0|0
    0|0
  • bağımlıdır,ayrılmaya cesareti yoktur,gözü kör olmuşur,gurur denen birşey kalmamıştır,karşısındaki dünyada kalan son kişi olarak görür ...ı

0|1
    0|0
  • Seviyordur

0|2
    0|0
  • affetmek istediği icin

0|0
    0|0
  • Sadece seven kadın affeder. Ben sevmediğim adamları en küçük yanlışlarında kapının önüne koydum. Ama sevdiğim kişinin çoook yanlışını affetmiştim...

0|0
    0|0
  • affedesi vardr.

0|0
    0|1
  • gelişim suskun oldu ama intikamım acı olacak demektir..

0|1
    0|0
  • çok sevdıgındendır yada intikam. BİR KADIN AFFEDER AMA ASLA UNUTMAZ .

0|1
    0|0
  • Sevdigi icin

0|1
    0|0
  • daha iyisini bulamadiği içindir

0|1
    0|0
  • affettim gittim geldim defalarca.

en son çektirmekti amacım.

sadece kendimi kandırmışım..yine çeken ben oldum.yine terkettim.

olan bana oluyor her defasında..

olan her seferinde sevene olur.kız erkek farketmiyor...

1|0
    0|0
  • yok intikam falan değil ya genelde sevdiğinden affeder

0|2
    0|0
  • 1 kez affediyorsa sevdiğinden affeder

2,3,4,5,6,7.. kez aldatıyorsa salaklığından, aptallığından affeder.

İntikam için hiç bir kadın bir erkeğe dönmez yalan o.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmum ama ben affetmem o yüzden bilmyrum affettiysem de affıma layık oluduunu düşündymdendir

0|0
    0|0
  • seviyordur.

değer veriyordur.

güvenmek istiyordur.

bir daha denemek istiyordur.

aynısını sana yapınca ne olacağını görmek istiyordur.

0|0
    0|0
  • Bir kadın bir erkeği ne yaparsa yapsın affediyorsa başka seçeneklere gerek yok:Sırılsıklam Aşıktır...

0|1
    0|0
  • Onsuzluğa dayanamadığı için affeder. İçinde hala ufakta olsa bi umut olduğu için affeder. Aşkından affeder. Bağlılığından affeder.

0|1
    0|0
  • o sıra boştur daha iyisini bulamamıştır e bunu tanıyorum der devam eder. Onu bir daha üzene dek.

0|0
    0|0
  • affettim ama canini yakmak yerine sorunlari cözmek icin careler aradim :-) seven kadin istesede can yakamaz

1|0
    0|1
  • o adam için umutları varsa affeder yada intikam için affeder

0|0
    0|0
  • keyfinden

0|0
    0|0
  • genelde intikam için ama bazısıda sevdiği için mesellaa ben hem sevdiğimden hem intkam için affeetm ama yne oln bana oldu hep üzülen ben oldum

0|0
    0|0
  • Şahsen bana yapılan bir hatayı çok sevsem bile affetmem. Affediyorsam (affetmiş gibi görünüyorsam) bir planlarım mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • çok sevdiği için affeder.

0|0
    0|0
  • hıncını almak isteyende vardır yada değerliliğini hissetmek için affeder mesela şöyle affettiği zaman kadın başak kadın affetmezdir hani tek sevdiği için affedende vardır hınc almak için değil sevdiğine şans verir kadın

0|0
    0|0
  • Sevdiği içindir hersey...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 22

• kadın affetmez sadece affetmiş gibi gözükür.. Gün geldiğinde bi' tokat gibi yüzüne vurur.

1|2
    0|0
  • Abi seni affettiyse bil ki evde kuru fasülye kalmamıştır.

0|1
    0|0
  • Acaba gerçekten affedermi?

Affederse sevdiğinden,

Bunun acısını en ağır şekilde çıkaracağından,

Umursamadığından,

Zorunlu olduğundan olabilir. Bütün bunlara rağmen o af gerçek bir af değil ancak şartlı bir salıvermedir.

0|0
    0|0
  • bir kadın asla affetmez,zaman kollar

0|0
    0|0
  • Affeden genelde affedilecek şeyleri olan insandır.

0|0
    0|0
  • Sadece affetmek istediği için

0|1
    0|0
  • intikamı için affeder

0|1
    0|0
  • Affedene göre değişir

0|0
    0|0
  • Muhtemeldir. Fakat gerçekten affetmiş de olabilir.

0|0
    0|0
  • Sevdiği için.

0|0
    0|0
  • intikam alacak demektir an bekle

0|0
    0|0
  • Duygusal olduğu için

0|0
    0|0
  • Seviyordur...

0|0
    0|0
  • 1 İntikam İçin

2 Sevdiği İçin

3 Saf Olduğu İçin

4 Merhametli Olduğu İçin

0|0
    0|0
  • sever çok sever affeder ama asla unutmaz :)

0|0
    0|0
  • sevdiğindendir bence. Veya intikam almak istiyodur, söz konusu kadınlarsa kafa karıştırıyolar :)

0|0
    0|0
  • doğru söylemişin aferin.intikam amaçlılar aynen

0|0
    0|0
  • intikam hacı kesinlikle tecrübeyle sabit :D

0|0
    0|0
  • katılamadım. bütün kadınları da iblis yapmayalım bence

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • aynı hataları tekrarlamayı adet haline getirmiştir o yüzden.

0|0
    0|0
  • Ya acı çekiyordur yada canı çekiyordur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...