Sevgilinizin sizi aldattığını öğrendiniz.. Kızlar hepsini okuyun ona göre cevap verin

Kavga ettiğiniz bir zamandı , 1 ay ayrı kaldınız.Bu süreçte başka bir kızla birlikte olduğunu öğrendiniz ve ne cevap vericeğini merak edip gidip sordunuz böyle birşey oldumu diye.Oda sana yalan söylemek istemiyorum evet oldum dedi.Ama sizi unutamadığını , bir hata yaptığını , bir daha asla olmuyacağını , sizi çok sevdiğini söyledi.Size karşı dürüst olduğundan affedermiydiniz ? En azından inkar etmedi , yalan söylemedi.

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• affedebilirsin sıkıntı etme.

0|0
    0|0
    • affedebilirsin sıkıntı etmemi :D okuduğuna eminmisin :D

• en azından yalan söylemedim , inkar etmedim.sevmesem hoşlanmasam inkar ederdim , yalan söylerdim..

• aynen öyle ama yinede karşı taraf için sıkıntılı bir durum onu da kabul etmek gerek hayırlısı olsun..

Kızlar Ne Diyor 8

• herkez hata yapabilir, bence 1 sansi hak ediyordur 2ci defasinda ayni durumu tekrarlamasi afedilemezdir !

0|0
    0|0
  • 1 ay icinde yeni sevgili yapan adam gercekten sevmez, sende kendini kandirma.

Ben olsam guvenmem, o kadar kolay degil.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten o kadar çok sevseydi yapmazdı diye düşünürdüm ama bir kadın sevdiği adam 56903489358 kez şans verir.

0|1
    0|0
    • sevmekle alakası yok sevseydi beklerdi hemen öyle hopp diye atlamazdı ;) bunun yaptığıda psikolojik bişi işte burdan yüz bulamazsa öbür kıza döncek yine

• benim düşüncem bu ;)

• Sevgiye inanmam çünkü seven insan biraz zor 1 ayda hemen birisini bulması.Buna inanmam.

Bitiririm ilişkiyi tamamen ama kızmam.

0|0
    0|0
  • Eğer bana bir şeyler hissetmiyor olsa bir şekilde durumu kıvırmaya çalışırdı diye düşünüyorum. Ama deli gibi aşık olsaydı da araya böyle bir durumu sokmazdı.

0|0
    0|0
  • evet dürüst olması çok önemli hem ayrı olduğunuz bi dönemmiş ben affederim

0|0
    0|0
  • adam gıbı aşık olsaydı baska kızın k'si olmazdı . affedılmıcekk bı durum mantık olarak ama eger çok sevıyorsam delı gıbı asıksam tamam derım ama hayatı da zından ederım ve ondan bı an önce sogumaya bakar ayrılırım

0|0
    0|0
  • güle güle sana elvedaa şarkısıyla onu uğurlardım her ayrılıkta böyle mi olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...