Spora olan motivasyon düşüklüğüm?

Düzgün bir diyet listem yok, bu yüzden spora da artık istekli gidemiyorum.
Sizce spor için motivasyonumu arttırmak için ne yapabilirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• calısıyorsan spoar ane gerek var yahu.. ben essek gıbı calısıyorum neyıme benım spor kıcım zor sandalye goruyor dah nıye kendımı heder edeyım.. ha ıs yoksa veya masa bası calısıyorsan kzlar adonıslı erkek ıstıyor yeter herhalde motıvasyon ıcın:D

0|0
    0|0
    • eyvallah ama çalışmıyorum tüm gün evdeyim neredeyse arada bir okula uğruyorum :D nihaha.
      Evet bu iyi bir motivasyon, ama diyet listem düzgün olmayınca motivasyon sıfıra iniyo bende.

• gobek bende bıle yok nerdeyse 2 parmakcık sadece:) sana ıs bulalım bız..

• yok abi ya ben tembel herifin tekiyim, bana böyle günde 1 saat spor yapıp gerisinde yatacağım bişey lazım. Ama işte diyet düzgün olmayınca sporu da içtenlikle yapamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bir hedef belirlemen lazım. Ve bu işi beyinde bitirmen lazım.
    İnternette bir sürü video var, insanların programlarını içeren onları izleyip ilham alabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelerde spora düzgün bir şekilde devam ettiğini farzederek yazıyorum. Yeni bir programa geçebilirsin, mevcut programını hafifleştirip çalışabilirsin veya sporu 1-2 haftalığına bırakıp kasları çalışmaya aç bırakabilirsin. Bu kesinlikle motivasyonu arttıracaktır.

0|0
    0|0
  • Duzgun antrenman yaparsann eger bu sende gelistirme gosterir. Bu motivasyonunu arttiracaktir. Tabi bir anda kollar falan Arnold gibi olmasini bekleme. Muzik falanda dinleyebilirsin antrenman esnasinda kendine bir muzik listesi yap. Etkili olacaktir umarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...