Karin kasi yaptim vucudum kalinlasti incelmek istiyorum ama kaslarim kaybolsun istemiyorum bana yol gosterir misiniz?

Ben karin kasi takintili bir bayanim yani kendi kaslarima takintiliyim abarti olmamak uzere saglikli bir bicimde karin kaslarimi belirginlestirmeyi basardim fakat spora devam ettikce bel cikintimin azaldigini ve biraz irilestigimi fark ettim bu yuzden bir suredir sporu azalttim sporla olmuyor sporsuz hic olmuyor sporu birakmadan nasil daha ince bir bele sahip olabilirim kas goruntumun kaybolmasini istemiyorum ama kalin goruntunun yok olmasini istiyorum yok mu bana bir care?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo inceltemez hurafedir sadece kalori acığı yaratır beslenmeni dengelersin biraz pynama yaparsan olur

1|0
    0|1
    • Beslenmemde nasil bir oynama yapabilirim? Olabildigince saglikli beslenmeye calisiyorum aburcubur gazli icecek kafeinli icecekler fast food cok sevmem cok nadir tuketirim daha cok 'kendin pisir kendin ye' cilerdenim ben az yagli ve olabildigince saglikli...

• Tamam zaman ayirdiginiz icin cok tesekkur ederim onerinizi goz onunde bulunduracagim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Tercihine saygim var. ama unutma ki 150 kiloluk bir kadin ile 55-60 kiloluk "kasli" bir kadin bir erkek icin ayni seyi ifade eder. Erkekler kasli kadinlardan hic hoslanmaz. Kendinize eziyet etmeyin

0|0
    0|0
    • Oncelikle yorumunuz icin tesekkur ederim ama hedefim erkeklere guzel gorunmek degil mutlu ve saglikli olmak kas kutlem rahatsizlik verecek duzeyde degil olsun da istemem zaten.. nasil biraz daha incelip sonrasinda bu halimi korurum sorusunun cevabinin pesindeyim ayrica benim icin spor eziyet degil buyuk bir haz

• Gercekten saygi duyuyorum. Ama kas olmmadan da saglik olabiliyor. saglikli insanlarin hepsi kasli degil. inanin ileride ask ve cinsel hayatinizda erkeginize karsi görüntü kirliligi olur

• Dusuncenizi paylastiginiz icin cok tesekkur ederim :)

• Kardiyo yaparsan incelirsin.. Kaslarda kaybolmaz.. Dogru beslenme şart ama

0|1
    0|0
    • Kardiyo zaten yapiyorum fakat sanirim kas calismasinin dozunu kaciriyorum eger iyice birakirsam kaslarin yok olmasindan korkuyorum beslenme ve kardiyo yeterli olacak midir kas kutlesinin korunmasi icin?

• Ne yazik ki olmaz ama soruma olan ilginiz ve cevabiniz icin tesekkur ederim :)

• Sen bilirsin ,)

• benim hiç tarzım diil... ben yuğurulcak tiplerden hoşlanıyorum bişi diyemicem üzgünüm...

0|0
    0|0
    • Yorumunuz icin tesekkurler

• nedemek :) bana böle kızları kimse beğenmez gibi geliyo...
      ondan umarım bahtı açık olur diyorum :D
      tamamen ii niyetimle :)

• Tekrardan teşekkürler iyi niyetiniz icin fakat ben sporumla evli olmaya devam edecegim :D gelecek hayatimda yanimda birini dusunmuyorum

• Kadın dediğin pamıhh şekeri gibi olmalı 😜 sixpack mı yapıyosun ne

0|0
    0|0
    • :D oncelikle bu samimi yorumunuz icin tesekkur ederim aslinda amacim kendimi mutlu hissettigim seyi yapmak yani spor ama spora olan bagimliligimin haddini asmaya basladigini fark edince bu soruya yoneldim olani kaybetmeden ama uzerine de koymadan biraz incelip oyle kalmanin yolunu ariyorum :D

• Sırf squat yap ama abartma herşey düzene girer.

• Tavsiyenizi goz onunde bulunduracagim cok tesekkur ederim :)

• Belin kalin mi

0|0
    0|0
    • Spora bu kadar baglanmadan once daha inceydi... hala cok kalin degil ama ugrasirsam belden eser kalmayacak...

• Ben daha yeni uye sayilirim buraya yani bu kadar uzun bir konusma benim icin bir ilk oldu bile tebrikler bayim :D her zaman bekleriz

• Tamam her zamanda geliriz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• sanırım bunu salondaki hocayla konuşup beslenmeni ayarlarsan istediğin gibi bir program yapar sana. ya ben de salona yeni yazıldım da, spor geçmişim de var, boyumla kilom Arasında 10 kilo falan fark var ben de hafif o Çizgili karın kasını yapmak istiyorum. ben de çok taktım ona uzun süredir. kaç ayda yapmiştin sen? 3 ay yetti mi?

0|0
    0|0
    • Ben kucuklugumden beridir spor yapiyorum ama bu takintim kisa suredir var spor salonuna gitmedim kendi imkanlarimla calistim siki calismayla 4. ayin sonunda olustu ama beslenme cok onemli

Yükleniyor...