Evet kızlar bize ofsaytı açıklar mısınız?

Evet kızlar bize ofsaytı açıklar mısınız 😀merak ediyorum gercekten açıklayabilecek misiniz 😀

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Hücum anında hücum yönünde pas atıldığında, pas atılan oyuncu ile gol çizgisi arasında en az 2 rakip oyuncu bulunmalıdır. Bu oyunculardan biri genelde kaleci olduğuna göre, pas atılan oyuncu ve kale çizgisi arasında en az 1 defans oyuncusu bulunmak zorundadır. Eğer hücum oyuncusu ikinci defans oyuncusundan daha yakın ise pozisyon ofsayt olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kısaca su değil mi, karşı takimin misal iki oyuncusu, diğer takimin ceza sahası içinde rakibe daha yakin ve rakip oyuncular geride kalmışsa?

Ama en sevdiğim şöyle açıklamak

Babam sevgilim ile bulusmama izin verdi = gol
    "Ama kardeşin de sizinle gelecek" dedi = ofsayt
    😂😆😆😇⚽

0|1
    0|0
    • Pek bisi anlamadım 😀 ablamda o yaziyi gostermisti 😀

• Omuz olayını da biliyorum tamam mı biliyorum anlatamıyorum ne gıcık şey bu ofsayt 😄😄

• Tamam sakinleş biliyosun belli 😀

• Birinin onunde olunca biseler oluyodu ya yanlis yerde durmaktan kaynaklanan bir problem miydi neydi ya :)

0|1
    0|0
  • Ofsayt a takımı gole giderken kaleye yakın cizgide b takımının arkada kalması.. a takımının b takım oyuncusu yokken hücuma yüklenmesi.

0|1
    0|0
  • 00.50 ye resmen kahkaha attım 😂

0|1
    0|0
  • Rakipten once rakibin sahasi n'a girersen galiba :D falan neyse bimyrm

0|1
    0|0
  • Oo çok karışık olaylar

0|1
    0|0
  • Top futbolcunun ayağından çıktığı an, rakip kaleye en yakın oyuncu aynı takımdan olursa ofsayt olur..

0|1
    0|0
  • Bu tartışma eskimedi mi

0|0
    0|1
  • A takımının b takımının ceza sasına b takımın oyuncularından kimse yokken geçmesi ve gol atmasına ofsayt denir 😄

0|0
    0|0
  • ya gol olmusken olmamasi gibi ndjcxjcj

0|1
    0|0
  • Biliyorum ama nasil anlatçami bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamiyorum:)

0|0
    0|0
  • Top kale direginden domunce disari cikincami ne olyodu yaaa :D

0|0
    0|0
  • Yeniyo mu o?

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama aciklamicam

0|0
    0|0
  • Tam anlaticaktim kiii eig deki arkadas icimden gecenleri yazmis zaten kopyala yapistir olmasin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben geçen ay burada kızın biriyle global futbolu konuşurken buldum kendimi :D
    bilenler çıkabilir :D

0|1
    0|0
    • Aga lafta konuşur ama ofsaytı açıklayabilecek bulamadı bayan futbolcular vs haric 😁

• Önde şeyi oluyo dedi ya la :D Asdasd

0|1
    0|0
  • Koseden vurulan vurusa ofsayt denir :)

0|0
    0|0
  • Ofsayt delikanlı gibi maçı alacağına inancı olmayan devre arasında soyunma odasında hoca tarafından verilen gaz ve taktik karışımı şerefsizliği ifade eder :)

0|0
    0|0
  • Ofsayt amerikan oyunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...