Vucut geliştirme ile ilgili bilgisi olan?

Merabalar arkadaşlar.sorum şu fitness sporuna başlıyalı 5 ay oldu.kolum soğuk 37 santim.5 ay sonra eğer 40 santimin üstüne çıkamassam bırakıcam.beslenmem iyi antremanım sert geciyor ve dinleniyorum ne diyorsunuz 5 ayda yapabilirmiyim.5 ay uzun veya kısamı ? şunuda sölemekte fayda var gelişimim doğal olarak yavaşladı sizce olabilirmi mumkünmüdür ?

Güncellemeler:
yok mu bilgisi olan +1

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum başatılar ama olmassa beş ayda neden bırakcaksın ki onu anlamadım tabiki iyi beslenirsen cm alcaksın kilo basına 2 grdan fazla protein ve iyi karbo yüklemesiyle olabilir ama kaç cm alırsın tahmin etmwk zor genetik yeterlilik çalışma beslenme herşey içinde bu kadar cabuk herseye kavusma isteğinden kurtulmalısın

0|1
    0|0
    • kendimi şartlandırıyorum. antremanda her hareketimde ayrı zevk alıyorum 5 ayda cok alıştım bu spora ama bende şu var ya olacak ya da hic uğraşmıcam 5 ay iyi bir zaman 40 santimde azımsanamaz

• inş. yapıcam yazarım buraya :)

• tamam :) basarılar

Kızlar Ne Diyor 1

• su an 37 mi kol capi? fotograf oyle demiyor da pek onun icin sordum.

0|1
    0|0
    • o fotoraf biraz daha eski spora başlamadan önce cekinmiştim.

• birakma yahu, spor iyidir daha bunun kardiosu falan olacak.

• vucut geliştirme bir spor olmadıgını anladım resmen hayat tarzı yemen içmen, uykun herşeyi ona göre ayarlamalısın yapamıyacagım ilerliyemediğim birşey icinde hayatımı değiştiremem ama yapıp yapamadıgımı 5 ay sonra belirlicem. aynı mutsuz oldugun ilişkiyi bitirmek gibi ki başaramazsam mutsuzumdur.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...