Yarınki planınız nedir?

Ben düşünüyormda hiç böle bi bayram heycanı sevinci özel alış verişi falan kalmadı bende yarın öğlene kadar uyumayı sonrada akrabalaı ziyaret etmeyi en son akşam ark.larmla geçirmeyi düşünüyorm

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski bayramların havası kalmadı.Normal birgün gibi geçecek işte

0|0
    1|0
  • nerde eski bayramlar dimi:d

0|0
    1|0
  • Akşama kadar yatrım küçükken olduğu gbi kıyafetlerimi yatağıma alıp sabaha kadar yrının hayalini kurmak isterdim ama olmuyo işte geçti artık o eski heycanlar ...

0|0
    0|0
  • yaniii bayram heycanı çocuklar için ya bizden geçmişşş:))) akraba ziyaretleri için nekadar mırınkırın yapsamda seviorum eğlenceli oluo.. sonraa arkadaşlarla orda burda geçiricez bişekilde.

0|0
    0|0
  • valla sabah erkekden köyte gitmek orda ailecek bayram yemeği yemek erkekler kurban keserken bende köyde gezmeyi düşünüyorum sonrada başka kötye sonrada şehirde gezmeyi çok sıradan dimi biliyorum ama napım böyle:)

0|0
    0|0
  • sadece bir yere gitmem gerek bayram nedeniyle. hiç evden çıkmak istemiyorum ama mecburum.

0|0
    0|0
  • plansizim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah namazını camide kıldıktan sonra babamın yakın arkadaşının evinde sabah kahvesi içilir. Sonra bayram namazına gidilir. Bayramlaşma bittikten sonra kurbanlıkla tanışma vakti gelir benim için... Kurbanlıklığın hali hatrı sorulur sonra kendisi iplerle yavaşça yere yatırılır. Kasapa vekaletler verilir kasap söylemesi gerekenleri söyledikten sonra kurban edilir hayvan. Canı tamamen çıktıktan sonra derisi yüzülür ve paylaşılır. Sıra geldi çevredeki ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye, etler dağıtılır :) Akşam vakti gelir yavaştan hep beraber eve geçilir akşam yemeği yanir ve eve ayrılmış etlerin, annemin isteği doğrultusunda kesilmesi, buzdolabına yerleştirilmesi derken gece olur ve insanlar yavaş yavaş yorgunluktan, uykuya yenilir ve uyur :)

0|0
    0|0
  • her an sudoku çözebilirim :/

0|0
    0|0
  • dananın ağzını burnunu kırıcam çok heycanlıyım

1|0
    0|0
Yükleniyor...