Yüzünüz için hangi maskeleri kullanırsınız?

Yüz maskelerini hangi sıklıkla kullanırsınız?

ve kendiniz mi yaparsınız ya da marketten mi alırsınız?

Hangi maske hangi tür yüze (yağlı, kuru, karışık) iyi geliyor sizce?

:)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• link

Bunu kullanıyorum,çok iyi geliyor.Bir takıyorum sinir stres kalmıyor.

1|0
    0|0
  • biraz reklam yapalım :))

olay marka cilt bakım ürünleri gerçekten çok iyi kız ve erkek ürünleri var

şahsen cildim yağlı olduğundan bunu gidermek için mecburen kullanıyorum her sabah ama bazı maskeleri gece yatmadan önce uygulamak daha iyi oluyor

0|0
    0|0
  • soruya soru olacak ama pembe maske işe yarıyo mu (bu arada senin nick name değişmiş hayırlı olsun)

0|0
    0|0
    • :D sagol canim attilarda beni ama geri döndüm :)) pembe maskeyi denemedim ama faydasi olduguna inanmiyorum

• :D hahaha yerim ya adamlarinizi ,tamamdir kardesim söylerim size :)) sagolun ya cok sekersiniz

• Siyah noktalar için buhar iyi geliyo, bide avonun sacma bı salatalık maskesı var 2 gun kullandım ananemın suratına dondu yuzum tavsıye etmıyorum.

1|0
    0|0
  • maskeleri çıkarsak diğerine yer açsak ? bence daha sağlıklı olurdu :D

0|0
    0|0
  • maske kullanmam buhar ve gül suyu yetiyo

0|0
    0|0
  • Dermokil'in maskelerini kullanıyorum. Çok marka denedim ve kanımca en güzeli dermokil'İn maskeleri.

0|0
    0|0
  • Dogalliktan yanayim maske bize ters en fazla su olmadi tras kolonyasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evde kolayca kendim yaparım ve kullanım talimatında yazılı olduğu şekilde kullanırım. Tabi bana ürünü öneren yerde danışmanım veya doktorum farklı bir kullanım metodu önermedikçe. Bence bu konularda matuta firmasını dene, maskeleri güzel.

0|0
    0|0
  • avon un kil maskesini kullanıyorum cildim karma ve çok iyi geliyor yumuşacık ve bembeyaz yapıyor.

0|0
    0|0
  • link

Bu maskeden gayet memnunum.

0|0
    0|0
    • organik bal, yulaf ezmesi tanecikleri, gliserin gibi içeriklerle tek bir işlemde cildi temizleyen ,arındıran ve bakım yapan 3’ü birarada maskedir. Cildi temizler, nemlendirir ve pürüzsüzleştirir.

• Kil maskesi uyguluyorum.

Bazen içilmiş kahve telvesine 1 2 damla saf zeytinyağı sürüp peeling yapıyorum.

Birde nivea nın ufak maskeleri satılıyor(niveanın olmayadabilir tam hatırlayamadım) görünce onlardan alıyorum. Uyguluyorum.

0|0
    0|0
  • Canım Dıadermıne dermo detox kullanıyorum ben.. Karma ciltler için tavsiye ederim.. Etkileri.. Cildi toksinlerden arındıryor.. Makyajı temizler.. Canlı ve parlak bir cilt sağlar..

0|0
    0|0
  • benim t bölgem yaglı ama diğer yerler kuru bu yuzden yarım limon ve alabildiğince şekeri karıştırıyorum peeling yapıyorum harika oluyor daha sonra kaynamıs suyun buharını yuzume tutuyorum havluyla kafamı gömüyorum daha sonra toniğimi sürüyorum :)

0|0
    0|0
    • güzel bi yöntem! :) sadece t-bölgenemi uyguluyorsun? T-bölgeci tanidim her kiz icin bi sorun ya :D allah kahretsin bu T yi :D ve dogal seyler kullanman cok güzel :) bence hep daha saglikli ve faydali geliyor

• şekerin bi zararı yok olmaz demi? ne kadardır kullanıyosun sen bunu?

• şekerin asla bir zararı yok tarifi yapınca elinize alın direk sürün masaj yaparak 60 sn falan masaj yapın 10 dk zor olsada bekleyin soguk suyla yıkayın heryerine sürüyorum kesinlikle deneyin kil falan boş ;)

• salatalık maskesi ve peeling dışında yüzüme bişey sürmem .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...