En acımasız iliştirdiğiniz laf nedir?

Arkadaş ortamında iki kız arkadaş iddiaya girmiş.

Biri benimle yatacağını diğeri yatamayacağını söylemiş.

Tabi çakal olanı hemen geldi böyle iddiaya girdik diye anlattı mevzuyu.

Diğer geldi yekten girdi konuya.

Uzun etmeyeyim muhabbeti.

Dedim ki; Yolculuk sever misin?

Evet dedi hafif şaşırmış bir halde.

Seks sever misin? dedim.

Evet dedi gülümseyerek.

iyi o zaman ..tir git şimdi dedim.

Hem seks hem yolculuk etmiş oldu :)

Suratının aldığı o halin bir resmini duvarıma asmak için tüm servetimi olmasa da hatırı sayılır bir miktarını verirdim.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• gereksiz böyle seyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• HAHAHA oooh iyi yapmissin böyle terbiyesiz ve seviyesiz kiza anca böyle cevap verilir bu nebicim idda ya bunlarda hic utanma yokmu ya :D hahaha iyi demissin :)))))))))

0|0
    0|0
  • İyi yapmissin da o tur iddaya giren bir kiza da cok da koydugunu dusunmuyorum bu davranisinin.

0|0
    0|0
    • O gördüğüm ifadenin hazzı beni bugün bu şeytan haline getirdi.

Mükemmel bir tattı :)

• İyi yapmışsın ya .. İDDİA nın böylesine ''lafın'' böylesi yakışırdı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hemcinsime=arkadaş ortamındayız bi arkadaşı telefon olayına çok meralı maddi durumuda açlık sınırırnın altında.şu telefonu alcam ,bu telefonu alca başladı yine anlatıyo tam yanımda azıda ölü gibi kokuyo .lan açlıktan azın kokuyo ,telefon alcam diyosun sengit önce aç karnını doyur.dedim herkes güldü o ayrı çocukda dahil :)

karşı cinse=dersanede bi kız benden hoşlanıyomuş onun arkadaşı benim akraba uzaktan anlattı şöyle böyle ssseviyomuş seni kız da zengin,neyse ertesi gün çektim kenara dedim benle çıkarmısın heyecanla evet dedi ,sonrasında 1-2 saat sora dedim benim paraya ihtiyacım var bi 100tl ateşlesene varsa,verdi.öbürsügün dedim bensenden ayrılmak istiyorum parayıda isteyemedi.çocukken acaip p1çtim kabul ediyorum bunu bir insan yapamaz :) zaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Forumda biri sevgilimin pen*si 3 cm ne yapabiliriz yazmıştı. bende eline bir mercek birde cımbız al kökünden çek kardeş kardeş geçinin geç olamadan yazmıştım :P ban yedim tabi :D

0|0
    0|0
  • adamsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...