Adonisler gidiyor acil yardım?

Arkadaşlar yaklaşık 3 sene fitness yaptım, 6 aydır da olimpik haltere merak saldım onu yapıyorum. Yalnız halter antrenmanlarının uzun ve hemen hemen hergün sürmesi nedeniyle karın kası antrenmanlarını yapamıyorum. Eğer karın da çalışıyım dersem antrenman oluyor 3.5-4 saat... Benim de o kadar zaman ayıracak durumum yok, dersim var işim gücüm var.

İşte arkadaşlar bu yavaş yavaş beni terk eden (aslında terk etmiyorda definasyonu kayboluyor) adonisleri nasıl canlı tutabileceğimi söyleyecek var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bana gelio adonisler hahah nereye gidioo

0|0
    0|0
    • Kas bir yere gitmiyor da definasyonu yani belirginliği kaybolmaya başlıyor. Bu da işte sadece o bölgeye özen göstermediğim için oluyor.

• Ha eğer yardımcı olacaksan buyur tabii ki =)

• olamıcam.:Ddd

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sevişerek canlı tut. en güzel tedavi sevgidir kardeşim.. herşeyin ilacı..

0|0
    0|0
  • Beslenmene çok özen gösterip haftada 2 kere yapsan sıkıntı olmaz bence

0|0
    0|0
    • Kardeş harbi zamanım yok, bir yerden okul, bir yerden başka işler derken spor yapacak zamanı zaten zar zor buluyorum bir de 4 saat vakit ayıramıyorum yani hem çok zor hem de zaman yok.

• Karın kasnı kaç saatte çalışıyorsun merak ettim.. 20 dakkalık bir program ayarla düzenli beslen 2 kere yapsan bile çok çok az belirginligini kaybeder belkide kaybetmez 20 dakka çok bile 15 dakka yeter

• Tamamen beslenmeyle alakali bu dediğin. Antremanla alakali değil ki

0|0
    0|0
    • Sen hiç halter antrenmanı gördün mü? Bu fitness'a hiç benzemiyor adamın bildiğin götünden kan geliyor. 3 sene fitness yaptım, haltere başladığımda "la ben çocuk gibi oyun oynuyormuşum" dedim. Yani kısacası aşırı derecede zorlayıcı ve yorucu bir antrenman temposu var. Bir de üstüne belki dediğin gibi de beslenme düzenini bozmuş olabilirim ama göbeğim yok. Yani bence sadece o kasları fazla kullanmadığım için böyle oluyor diye düşünüyorum.

• Halter kaldirirken karin calismamasi imkansiz. Adoniste karbon yanindaki kas grubu. Pasif olarak bile olsa mutlaka calisiyor. Beslenme ne dikkate etmelisiniz sadece. Yağ oranin artmis

Yükleniyor...