Soru sorarken gizli kullanıcıların cevaplamasını engeller misiniz yoksa konuşup konuşup giderler diyenlerden misiniz?

soru sorarken gizli kullanıcıların cevaplamasını engellermisiniz yoksa konuşup konuşup giderler diyenlerdenmisiniz?

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben cevap vermek yerine cevap verenleri taciz edenleri engelliyorum sadece...

1|0
    0|1
  • Konuşsun herkes fikrini söylesin bana hakaret etmedikten sonra şikayet etmem.

1|0
    0|0
  • Engellemem ama konuşur konuşur giderler de demem benim için önemli olan sorduğum soru hakkında insanların bilgilerini,düşüncelerini paylaşması onu yaptıktan sonra bana ne gizli mi açık mı olduklarından

1|0
    0|1
  • Gizli kullanıcıların cevaplarını okumuyorum.

Şahsiyetini gölgeleyen insan fikrini de gölgeler.

1|0
    0|1
  • Soru sorurken gizli kullanıcıya da açık bırakıyorum sonuçta onlarında beyni var:) Söylecekleri var. Ancak gizli bir kullanıcı soru sormuşsa bir yorum yaparım sonra karşılıklı yorumlaşmalar başlarsa en iç alıcı yerinde yorum yapmayı bırakırım. Sonuç olarak gizli kulllanıcılara karşı bir antipatiklik var yani.

1|0
    0|0
  • engellemem. engelleyenlerin de neden çekindiğini anlamıyorum, yazsın gitsin zaten çok gereksiz birşey ise moderatörler kaldırıyor

bakıldığı zaman burada birbirini gerçekte tanıyan birkaç kişi hariç herkes profili açık da olsa kapalı da olsa, gizli de cevap verse açık da cevap verse, bir avatarın arkasındaki gizliler... kim gizli kim gizli değil gibi bir durum yok yani herkes gizli. yarattığı imajın arkasında herkes burada

1|0
    0|1
  • kendim gizlii soruyorsam gizli kullanıcıları engellemem ancak kendim acık soruyorsam yani soru soran olarak ben görünüyorsam gizli kullanıcıları engellerim :D bu şekilde adil davranıyorum işte

2|0
    0|0
    • ya ama ben gizli sormuyorsam karşımdakide gizlenmeycek kadresim.. ben eşitlik isterim her ortamda.. ha kendimi gizler sorarsam ok onlarda gizlensin serbest .. :D

• evet aynı fikirdeyiz işte o yüzden belirtmek istedim :D

• Sorduğum sorunun içeriğine göre değişir. Öyle şidetli tartışmaların çıkacağı bir soru sormuşsam gizli kullanıcıları engellerim. Çünkü hakaret edip engellemesinler diye düşünürüm evet mi ?

1|0
    0|1
  • engelleyenlerdenim ne uğraşacam ya :D

1|1
    0|0
  • hayır engellemem. Düşünceye saygım var cünkü.

1|0
    0|1
  • özgür düşünce diyorum gizli her zaman açık benim sorularda...

2|1
    0|1
  • biraz önce engelledim pişman oldum ://

1|0
    0|1
  • böyle iyimi peki bidaha unutma

1|0
    0|1
  • Bunu bu kadar takmayanlardanım :)

1|0
    0|1
  • Engellemem.

1|0
    0|1
  • kezban gizli kullanıcılar sorunda cirit atıyor.

0|0
    1|1
  • beni engelleyemezsiiiiiin

0|0
    1|1
  • bunun gibimi :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Sorduğum soru ne olursa olsun engellerim , bana laf sokup hakaret edip kim olduğumu bilmiyorsun diye zevkten gülen gizliler , yada laf sokup engelleyenlere ithafen ...

1|1
    0|1
  • Engellerim.

1|0
    0|0
  • Kimi zaman

1|0
    0|1
  • engellemedim ama din ve siyaset gibi tartışmaya açık konularda engelleyebilirim

1|0
    0|1
  • Aslında herkesin herşeye hakkı vardır.Bu hak verilmiş iki tarafa kısıtlamakta açmakta soru soranın ve cevap verenin elinde ama.

Engel varsa açık cevap veremeyeceksen vermezsin soruya

Yada "Arkadaşlık isteklerine izin ver" kutucuğunu işareti kaldırırsın her soruya gizli olmadan cevap verirsin başın ağrımaz..

1|0
    0|1
  • engellemiyorum gizli olabilir benim için farketmez

1|0
    0|1
  • Soru sorarsam engellerim.

1|1
    0|1
  • engelliyorum..

1|0
    0|0
  • engellemedim ve önemsemedim gizlileri

1|0
    0|1
  • Engelliyorum.

1|1
    0|0
  • Öylesine soru sormak icin sorduysam gizli kullanıcıları engellemem eger fikir ve bilgi almak icin sorduysam engellerim.

1|0
    0|1
Yükleniyor...