Sinir hastası olma ihtimalim var mıdır?

dün annemle aşırı bir kavga ettim. Aslında annemle aram çok iyidir yani bunu kelimelerle ifade etmem mümkün değil arkadaş gibiyiz. ama bazı haraketleri beni çileden çıkarıyor. dün akşam ki gibi kavgamız 3 kere falan bu derecede bu kadar şiddetli olmuştur. ben kendimi kaybediyorum. ellerimi bileklerimi duvarlara vuruyorum hırsımı alamayıp deli gibi ağlıyorum üstüne üstün annem benimle konuşmazsa hep çıldırıyorum bayılma derecesine geliyorum. kendini odaya kitliyor çıkmıyor.anca o hale gelince geliyor yanıma. titizlik hastası bir insan. yok oraya oturma yok oradan kalk. her dediğini elimden geldiğince yapıyorum ama bir insanın da üstüne bu kadar gidilmez ki. bide benim bu regl zamanlarımda ne kadar hassas olduğumu biliyor. gelme üstüme diyorum yok. başkaları hakkında konuşuyor ben müdahale edince ben mi anne omu belli değilmiş. ee konuşma insanlar hakkında yorum yapma diyorum. sırf onun iyiliği için ama yok laf anlatamıyorum. dün akşamda buna benzer bir olay oldu. çıldırdım tabi bileklerimi duvara çarpmaktan damarlarım şişmiş. 2 saate yakın soluksuz ağladım. 15 saate yakın uyudum. kendimi odama kapattım. sabah oldu konuşmaya başladı tabi. sürekli olmasa da bu durumlar ara ara yaşanıyor. benim hap falan kullanmam gerekiyor mu lütfen bana yardım edin. böyle bir durumda inanın kendimi arabanın altına bile atmayı düşündüm. gözüm dönüyor bir anda.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İdiot olma yolunda ilerliyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• annen biraz gıcık bir tip anladıgım kadarıyla.Sende kaldıramıyorsun artık.Piskologa gitmeni tavsiye ederim.Hatta annenle beraber gidin kabul ederse tabi.. Ama şu bileklerini duvara vurma olayını bir türlü anlıyamadım o nasıl oluyor :D

0|0
    0|0
    • umarım sende yaşarsın bir gün anlarsın nasıl bir şey olduğunu.

• sadece annende sorun yokmus sendede var.

• sen çok normalsin.

• şizofreni bile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sakin olmalısın... bence senin artık yuvadan uçma vaktin gelmiş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sinir hastası değilsin sadece kendini kontrol etme yetin biraz zayıf. hap kullanacağın bir durumun yok bu dediğin olay bu kadar nadir oluyorsa böyle şiddetli bir tartışma ortamı olmadığında kendini kaybetme durumu yaşamıyorsan günlük yaşantında kendini ve etrafındakilere zarar verme eğilimin yoksa tabi.

yaş ilerledikçe insan sinirlerine sahip olmayı daha iyi öğreniyor. ağlayarak rahatlamanda bir sorun yok ama şu bileklerini duvara vurma kendine zarar verme olayını önlemelisin. böyle sinir krizi anlarında mantığını da bir şekilde kullanmayı dengelemesin. sinirini ellerini bir yere vurmak yerine yastığı yatağına veya duvara vurarak o şekilde rahatlayabilirsin. bir de tartışma başladığı anda oradan uzaklaşıp sende odana kapan aslında annenin yaptığı yanlış olan değil tartışma anında aynı yerde bulunmak insanların birbirine zarar vermesine sebep olabilir.

1|0
    0|0
  • Bana da oluyor arada seninki kadar degil ama bende yüzümü çiziyorum, duvara yumruk atiyorum, tokat falan atiyorum kendime. Birden ateş basiyo kendimi kaybediyorum. Bi arkadasimin kafasini duvara vurmustum telefonumu aldi diye :( psikolojik destek almak lazIm bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...