Ne kadar verim alırım?

Zayıf ve yağ ORANI az olan bir bayan fitnessta ağırlık çalışmasında 3 ayda ne kadar verim alır, karında ve bacakta iyi bir kas kütlesi elde Eder mi? karın kasları belli olur mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eder hala sporla yapıldığını sanıyosan vucudun yanlış yoldasın vucudu yapan beslenmedir spor buyumeyi tetikler sporla işlersin dengeli düzenli beslenöeden iyi bir beslenme programı uygulamadan birşey olmaz olay beslenmedir en az6 öğün sistemli bir şekilde yeterli bve gerekli doğru yerde karbonhidrat alımı doğru zamanda multivitamin takviyesi ve günde en az kilo basına 2 gr protein alırsan olammaması için bir neden yok kas yapmak kolay değil bacakşarı sertleşmeye başlayan malesefki ülkede kad yaptım sanıyor cok komik bunlar birde sana söyleyebileceğim böyle besleniyorsan bolda su içmen lazım 3 litre civarıki vucut kasın yanında su toplar 1 kilo kas 2.5 3 litre ye yakın su toplar vucutta su takviyeside şartır

0|0
    0|0
    • protein ağırlıklı beslenmeye Özen gösteriyorum zaten ama 4 öğün falan yiyorum.. nasıl yemeliyim peki?

• 6 öğüne cıkarmalısın 3 ana 3 ara yapsan daha iyi olur Sabah ve antreman sonu karbonhidrat yüklemni iyi yap antreman sonunda ahey kullanmalısın yıkımı engelemen için sabah en az 3 yumurta ve yanında 2 dilim tam buğday ekmeğini eksit etme antreman sonrası karbonuda yulaftan alabilirsin yardımcı olur beslnem programıyla ilgili beslenme okuyorum cunku:)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• bacak kası istiyorsan merdiven antrenmanları ve yüzme çok hızlı geliştiriyor söyleyim dedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...