Ekmeksiz kilo vermek? ?

Okulum oldugu icin duzgun bir sekilde diyet olmuyo mutlaka abur cubur yiyorum okulda simdi abur cuburu tam kesmedim cikolata yiyorum ama ekmek yemiyorum artik sizce zayiflamamda bir faydasi olur mu yavas yavas diyete baslamak istiyorum ekmegi cikartarak baslamak istedim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhabalar. Yaş boy kilo gibi bilgiler verirseniz daha mantıklı cevaplar alabilirsiniz :)
    Örnek kalori cetveli ve yeme planlaması yazabilirim.

0|0
    0|0
    • 18 yas 69 kilo 165 boy

• Peki cok tesekkurler :)

• Ne demek. Tekrar başarılar. :)

• tuz şekeri kes ama ekmeyi kesme günde 1 dilimde olsa yemen lazım tuz ve şekeri kestiğin zaman alışamıcaksın ilk başlarda fakat sonradan çayın kahvenin falan gerçek güzel tadını alıcaksın ve yemeklerin , sana yemek hazırlarken tuz katma deminyorum yemeği tabağa koyduktan sonra ilave olarak tuz ekleme üzerine şekerim falan düşer diyosan okulda çikolata yiyormuşsun zaten fakat ekmeği kestiğin zaman doymassın ve daha fazla yersin başarılar

0|0
    0|0
  • Ekmek, şeker, yağ, tuz bunlardan uzak dur. "ara sıra" çikolata yemek bişey yapmaz. Ama ikisi arasında tercih yapacak olsan ekmek yemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru yoldasin. Ekmek bagimlilok. yapmaz ama abur cuburun bagimlilik yapma gibi bir durumu var. ama doğru yoldasin sözü seni tam rahatlatmasin gün geçtikçe yavaş yavaş cikolatayyida Birak yoksa hic bir fark olmaz

0|0
    0|0
  • Bittercikolata ye bence az pnu da birak. Ceviz findik gibi seyler atistir. Sadece su ic cola falan icme :))

0|0
    0|0
  • başlamissin

0|0
    0|0
Yükleniyor...