Hangi takım şampiyon olur?

Kim şampiyon olur?

Not: Aşağıdaki bazı takımların çok düşük olsa da şampiyonluk şansı var.

• Galatasaray
    50% (7)38% (3)45% (10)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)12% (1)5% (1)Oy Ver
  • Beşiktaş
    7% (1)25% (2)14% (3)Oy Ver
  • Bursaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başakşehir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    43% (6)25% (2)36% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nerelerdesiniz?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten fb gs arasında geçicek fibi hissediyorum bjk yavaş yavaş düşer diğer takımların hiç sansı yok zaten

1|1
    0|0
    • Aynen hocam. BJK hep böyle oluyor sene başında çok iyi oynuyorlar ciddi anlamda sonra birden düşüşe geçiyorlar.

• Bir de sürekli sakatları oluyor neden bu kadar şanssız takım onu anlamıyorum

• Her takımın sürekli sakatları oluyo dostum bjkta kadro kısıtlı ondan cok dikkat cekiyo daha cok

Kızlar Ne Diyor 8

• Galatasaray

1|2
    2|0
  • Galatasaray'ım.

0|2
    1|1
  • Cimbom

1|2
    1|1
  • Fenerbahçe niye en sonda çok ayıp

1|0
    0|2
    • Düşünün bakalım. Hakettikleri yerde ;)

• İkinciyiz ligde o da şimdilik
      Böyle mi yazılır meşhur edebiyatçı

• Edebiyatçı değilim edebiyatı sevmem ama Türkçe'ye elimden geldiğince saygım var ve yazdığım şeyleri dikkatle yazıyorum ki yazım hatası olmasın.

• Tabikide FENERBAHÇE sen gsli olduğun için en başa yazmışsın hemen sevinme ilk sıradasiniz diye sonra uzulursun hatırlatirim daha ligin bitmesine var

1|1
    2|2
    • Hocam valla zeka fışkırıyor valla :D Hakeden kazansın ligi. şu an zaten tüm takımlar kötü durumda. Bu ilk 3 takım bundesliga veya ispanya liginde olsa ilk ilk 7-8'e giremezler.

• Ayrıca sevindiğim falan yok. Son 8 hafta :) Sizin de önümüzdeki 8 hafta kazanma garantiniz yok bizim de. Ama olasılık olarak bizim şampiyon olma şansımız daha yüksek. Beşiktaş zaten olamaz. Çünkü hep çok iyi başlıyorlar sonra batıyorlar. Şampiyonluk oranları bence
      : gs 55%- 45% fb. Şimdi burada futbol muhabbeti açmayayım uzar gider yorumlar :)

• Bir gsli olarak oranlarının farklı olması beklenemez zaten FENERBAHÇE şampiyon olur diyemezsin
      son birsey söyliyim son 8 haftada nasıl kazandigimizi izle ve gör ;)

• Galatasaray ♡

0|2
    1|0
  • Takım tutmuyorum.

0|0
    1|0
  • Trabzonspor olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnş Galatasaray.

0|1
    1|1
  • aklıma 2010-2011 sezonu geldi
    şampiyon Fenerbahçe idi
    ikinci trabzonspordu
    galatasaray sekizinciydi.
    hayallerinizde böyle bir liste olabilir ama Fenerbahçe her sezonu ilk ikide bitirir

1|0
    0|3
  • Kim oluyorsa olsun lig bitsin

0|1
    0|0
  • galatasaray :)

0|2
    1|1
  • fenerbahçem

1|1
    0|2
Yükleniyor...