Ayrıldığım sevgilim ne yapmaya çalışıyor?

Sevgilimden ayrılalı dün 2 hafta oldu. Aynı köydeniz, ben ayrıldım. Önceki sorularımı da okursanız neden ayrıldığımı filan tahmin edersiniz güvensizlik, bazı şeylerin eskisi gibi olmaması filan vs.. Geçen gün 'seni seviyorum' diye mesaj atmış sabah cevap vermedim. Biz farklı şehirlerde olduğumuz için oluyor belki bunlar bilemiyorum ama artık sevmiyorum gibi birşey içim çok soğudu. O gün düğün varmış benim bulunduğum şehirde akrabaların yani aynı köydeniz demiştim ya.. Daha sonra sürekli mesaj attı nerdesin falan filan diye cevap vermedim ondan bi gün sonrada mesaj attı neden ayrıldın filan diye daha ayrılık sebebini bile bilmiyor. Bayramda köye gelince söyle yüzüğü ve fotoğrafları vericem yazdı bende at çöpe istemiyorum dedim ama vericem lan mesaj atma yeter dedim sevdiğime neden mesaj atmayayım dedi. Ne yapmaya çalışıyor bu çocuk aklım almıyor.. Ama sevmiyor biliyorum seven insan yapmaz böyle

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• farklı şehirlerde okuyanlar 2 sene icinde aynı şehirde olamyıro ya da olamayacaksa boşuna zaman kaybı ve üzüntüdür. Gereksiz bir ilişki olarak kalbine gecer orda kalır. sonra ne yaptın ben der durursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şaka gibisiniz:)

0|0
    1|0
    • söyle yaptıklarını, eğer hak ediyorsa da bir daha mesaj atıp konuşmazssın bile.

• konuşmak zorundayım işte

• sevmedıgne emınsen pek muhattap olma derım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki hatasından döndü mü yani şifresini çekinmeden sana verebiliyor mu ? yada sen kapat desen face'sini kapatabilecek kadar seviyor mu seni ?

+ güvenini sarsacak bir duruma hiç şahit oldun mu ?

Anladığım kadarıyla biraz kaygısız... ama senden de vazgeçemiyor.

eğer güvenini sarsacak bir olay yaşamadıysan 3,5 yılını ziyan etme annem..

yok yaşadıysan dakka durma...

0|0
    1|0
    • Ya çok özleyince bir süre barıştıktan sonra veriyor ama sonra neden bilmiyorum yine değiştiriyor .. Güvenimi sarsacak bir duruma çoğu kez şahit oldum.

• öyleyse onunla aklını bulandırma...

• Haklısın.

Yükleniyor...