Sevdiğin kişinin bu soruya vereceğin cevabı okuyacağını düşün, ona ne söylemek istersin?

Sevdiğin kişinin bu soruya vereceğin cevabı okuyacağını düşün, ona ne söylemek istersin?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Hakan seni çok sevdim neye yaradı? Senelerimi aldın, en güzel duygularımı umutlarımı aldın.. Gülümesememi aldın.. Şimdi hergün umutla uyanıyorum yeni güne belki diyorum ararsın ama aramıyorsun ...Kalbimi bin parçaya böldün seni çok sevdim hakan çok sevdim :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• facebooklardan o kadar gönderme yaptın ettin:)kıskandırma çabalarına girdinn..çok komiksin yaaa:):)...ama benle konuşmayı denemedinn döndürmeye çalıştın ama ne faydaa sen suçluydun sen dönecektin dönmediysen benim için hiç sıkıntı değil.. benim için çoktan bittin artık umrumda değilsin..naparsan yap tırıs gelir fırıs gider..eşşeğe çok değer verirsen kendini yarış atı sanarmış o muhabbet..yolun açık olsun zihnin açık olsun..:)

1|1
    0|0
  • ben sabır taşı mıyım?

link

0|0
    0|0
  • "Aşkımı çok seviyorum"

0|0
    0|0
  • "Dostum senin sorunun o lanet beyaz kıçının üzerinde oturup,beni o lanet parmaklarınla oynattığını sanıp başkasıyla seks yapman."

0|1
    0|0
  • beni fazla bekletme

0|0
    0|0
  • Akaşamki mesajıma niye cevap vermedin ? derim :D

0|0
    0|0
  • Naber nan. :D

0|0
    0|0
  • Matematik ♥

0|0
    0|0
  • Seni çooook seviyorum Alp.Emin ol seni benim kadar sevecek başka bir kadın yoktur bu dünyada her zaman aklımda sen varsın.Hep seni düşünüyorum.Lütfen benim duygularımı gör artık.Lütfen hayatında bana küçücük bir şans ver...Bunları ona bağıra bağıra söylemek isterdim.

0|0
    0|0
  • :( en doğru kararı verdin mutluluklar ztn benden bşey olmazdı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz şuna evleniceğin insan diyelim

Bak dostum daha önce cinsellik yaşadıysan bana bulaşma çünkü ben o kadar geniş bir adam olamam kıskançım benim kadınım bu demişsem bunla evlenicem demişsem emin ol beni diğer erkeklerle kıyaslama çünkü benim vereceklerimi sana hiçkimse vermez seni el üstünde tutarım başta severim hemde deli gibi senin kılına biri zarar verecek olsa dünyayı başına yıkarım sevdiğim kadını evleniceğim kadını daha önce başkasyla paylaşma düşüncesi bile bana yeterince korkunç geliyor,şimdi bana bakireyim diyipte herhaltı yiyenlerdense de gelme gözümde pekbir farkın yok ben ne bakireler gördüm burda yazamıyorum midem gerçekten bulanıyor iyiki böyle bir ailede dünyaya gelmişim diyorum bazen.yalandan nefret ettiğim kadar hiçbirşeyden nefret etmem güvenmem insanlara güvenmek istesem de güvenemem sana güvenmem için bana öyle bir sadakatle bağlı olmalısın ki başka kimseye dönüp bakmamalıyım.ama eğer olur ya beni aldatıcak oldun yanlış birşey yaptın yemin ederim o zaman kork benden kork sana yaşatmadığım acı bırakmam gelir kalbini delik deşik ederim sonra tekrar tekrar en sonunda ben öleyim de kurtulayım dersin benle olmak zordur herkes katlanamaz zoru seviyorsan buralardayım :D

0|0
    0|0
  • o kadar hoşlanmıştım ki senden cok emindim kabul edersin diye ama red ettın . peşinden koşar seni etkilemek için çabalardım bunu yapmıyacam cunku karşılıksız sevgımı hakkedecek kişi degilsin sadece zaman kaybısın iktir git ve bırdaha karşıma cıkma esmal

1|0
    0|0
  • "Madem vardın da neden ben senden bi haberdim?"

0|1
    0|0
  • Ovvvv ooww ! Çekilin yoldan; vahşi batıdan geliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...