10 kilo fazlam var ne kadar zamanda verebilirim hazirana kadar zayıflamak istiyorum olur mu ve nasıl?

10 kilo fazlam var nasıl zayıflarım hazirana kadar 10 kilo vermek istiyorum?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle boy kilo vs gibi bilgiler vermelisiniz. Bu şekilde afaki olarak yorumlar alırsınız. Boy kilo yaş cinsiyet gibi bilgiler ışığında kalori cetveli çıkartılması sonrasında önerilere geçilmesi lazım :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten 5 6 kilo yeterli olur mu? İnternette yaptığım ideal kilo hesabına göre ideal kilom 48

• Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesinde okumaktayım. Vücut geliştirme işiyle personel trainer olarak ilgileniyorum. Bana güvenin. Danışmak istediğiniz konularda yazabilirsiniz. Başarılar.

Erkekler Ne Diyor 3

• 1,5 ayda verirsin ama 2 ayda vermeni tavsie ederim. çok daha sağlıklı ve kalıcı olur

0|0
    0|0
    • Nasıl zayiflarim

• videolar gönderecem sana mesaj atar mısın

• neyse sapık zannedildim gibi :D https://www.youtube.com/watch?v=rJq6oxhnG1A bu adamı takip et derim :)) birşeye ihtiyacın olursa buraya yaz kardeş :)

• Ameliyat olalım senle 5 kilosunu bana ver =/

0|0
    0|0
  • kac kılosunkı

0|0
    0|0
    • olsun kılon ıyı bırden kılo verme ılk hedefın 55 olsun 2. hedefın 50 acele etme bırden kılo verırsen ıstenmeyen kırısıklıklar olur bedenınde.

• Ya 54tüm gecen sene. kilo vermeye calisiyodum 1.5 haftada 52ye düştüm. Sonra tekrar 54.56oldum artık yeter dedim dikkat edicem ama olmadı. zorladıkça daha çok kilo alıyorum:(

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 ayda tam 10 kilo verilir, bir ayda 5 kilo verilir zaten en fazla. günde 3-4 dilim kepek veya kepek ekmeği ye, zeytinyağını yemeklerinden eksik etme, bol su iç, günde en az 10-15 dk egzersiz yap verirsin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. :) bide ben şöyle düşündüm günde 20 gr versem 5 günde 1 kilo vermiş olurum 30 günde 6 kilo oluyor bu şekilde hergün 20 gr vermeye çalışsam nasıl olur

• güzel olur da tartı üzerindeki rakama odaklanma bir de her gün tartılma, haftada 1 gün tartıl. daha çok verim alırsın

• Peki teşekkürler

• 2,5-3 ay kalici olu. Jojoeffekt (türkcesi ne bilmiorum) ama cavbuk veriöen kilo un iki katini alirsin

0|0
    0|0
  • Dukan yap canim ben 7 gunde 5 kg veridm

0|0
    0|0
  • Gayet de verebilirsin once inanman lazim. Sonra yeme duzenini saati saatine gerekirse alarmla ayarlayarak spor ile birlikte cok yol kat edersin

0|0
    0|0
  • su orucuyla--araştır kesni verirsin--iraden varsa tabii :)))

0|0
    0|0
  • Sıkı diyet ve kardiyo :) tut boğazını tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...