Türkiye'deki zeminler neden bu kadar hassas?

Dün Galatasaray zeminin azizliğine uğradı ama böyle bir modern stadda nasıl 3 saatlik yağmurla zemin bu hale gelebiliyor anlamıyorum Londrada hergün yağmur yağıyor ama Chelsea´nın stadındaki zemin gayet güzel bizim türkiyede neden böyle?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zemin gerçekten kötüydü. Maç saatine kadar saha bir branda ile kapatılsa iyi olmaz mıydı diye düşünüyorum. Maç saatinde açılır, kuru bir zeminde maç oynanırdı.

Kazanamayışımızın nedenini zemine bağlamayı yanlış buluyorum. Cluj da bu zeminde oynadı, üstelik 1 kişi eksikle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burası Türkiye burdan çıkış yok.Bu konuda açtırma benim bayramlık ağzımı soran..Çok pis şeyler söylerim:):):)

0|0
    1|0
  • Ya çok kızgınım. Önceki maçtada bilmem ne öncekinde bilmem ne. Gs 1 puan şuan tek kale olsa nolur sonuç çok onemli. Burak gol attı, fbliler ağladı. Karşı taraf gol attı fbliler gooll diye bağırıyor, nasıl bi şerepsizlik bu ya:/

0|0
    1|1
    • Çünkü burası türkiye ve biz hep kendi içimizde yarışıyoruz kendi içimizde yarışıncada avrupada başarı gelmiyor Galatasarayı kuran Ali Sami Yen�in bir sloganı vardı Galatasarayın hedefi Türk olmayan takımları yenmek diye ama şimdi o söz uçtu gitti

• İçimizdeki romanyalılar ortaya çıktı işte. Yarın bizde rum kesmini mi tutsak ne yapsak!

• Kesinliklee.

• Dünyanın en iyi zeminide olsa gökten gelen rahmete kim dayanır sence işin bu yönüde var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dua edin zemin kötüydü ve rakip takım 10.kişi kaldı yoksa kontradan ikiyi üçü bulurlardı kesin,bu arada cluj takımıda romanya ligi 9.su! Ama medya gsli oldugundan hemen zemine mahna attılar yaa bi kişide demez rakip takım romanya ligi 9.su 65 dk 10 kişi oynamış ve en iyi yaptıkları iş olan kontrayı zeminden dolayı yapamamışlar diye,hele hele mehmet demirkol tam gs uşagı adam bidefa gsyi eleştirmez mi yaa! Bidefa demezmi gs oynadı! Fb avrupanın en iyi 4.ligi olan fransa ligi lideri marsilya ile son dk golüyle şansız bi şekilde 2-2 berabere kalır yerden yere vururlar! Barussia gibi alman takımına deplasmanda 4 tane atar rakip çok kötü olur kimseyi bu maç aldatmasın der! gs romanya ligi 9.su cluj yenemez 10 kişi kalmasına ragmen zeminin azizliği olur bravo gs medyası.

0|0
    0|2
    • Sezon başında fenerbahçe le oynanan süper kupa maçında 10 kişi kalmasına rağmen oyunda üstünlüğü vermeyen ve kupayı alan bir Galatasaray vardı

• Ulan Selçuk geçen sene 5 frikik golü attı 13 gol atmasını bırak adam birde asist kralı oldu Selçuk geçen sene max oynadıysa Stochta max oynadıki bu sene sahada boş geziyor hatta 11 e giremiyor geçen senenin gol kralı Burak asist kralı selçuk şampiyon Galatasaray ama bu sana fena koymuşki fazla ağlıyorsun

• bu sene Xelçuk'u da görüyoruz sürünmekten beter,neyse sen at gözlüklüsün fazla tartışıp seni kaale almak istemiyorum çünkü seni kaale aldıkça onure oluyosun hadi bye.

• Stat kötüydü zemin kaygandı şuydu buydu ...Hep uyduruyoruz kıLıfına herşeyi... Hiç biz bu işi beceremedik beceriksiziz diyenini görmedim haaa... CLuj maçında saha kötüydü BRAGA? G.BirLiği? Ordu? M.UTD? o maçLar? PARDON...! O maçLarda da bahanemiz var demi?

0|0
    0|0
    • Soruyu nerenle okudun anlamadım ben burada kalkıpta Galatasaray zemin yüzünden oynayamadı galip gelemedi demedim Türkiyedeki stadlardaki bu sorunu dile getirdim ayrıca Galatasaray kötüde Fener Beşiktaş çokmu iyi?Bizim hiçbir bahanemiz yok.

• Sorunu iyi anLadım baska yerden okumaya kaLksam göremem gözümLe okudum ayık oL ;) Bende demek istediğim herşey 4*4Lük mükemmeL de sorun sadece sahada mı? oLd traford türkiyede oLsa ne oLur TüRK futboLu bitik ben G.saray kötü sadece demek istemiyorum butun hepsi kötü MİLLİ takımın haLi ortada...

• 3 kuruşa 5 köfte olmuyor malesef

1|0
    0|0
  • Bence o alanın toprak kalitesiylede alakalı bu zeminin bozulma olayı, Lig Maçları Bittiği zaman, yaz mevsiminde güzelce şartlandırmaları lazım zemini, bu sezon böyle gider bu mevzu ancak yaza düzelir, o da ugrasırlarsa..

0|0
    0|0
  • neredeyse tt arenaya gidip fındık ağacı dikesim gelmişti maçı izlerken :) ordudan selamlar

0|0
    0|0
  • TOKİ yaptığı için :D

0|0
    0|0
  • dün anladık ki bu üstten kapatılma şart

0|0
    0|0
  • Çünkü burası Türkiye.

0|0
    0|1
Yükleniyor...