Unutamadığınız rezil anınız ne?

Çok ama çok utandığınız bir haliniz / hareketiniz / sözünüz var mı? Mesela sınav esnasında altına kaçıran biri olabilir, Yolda düşmek olabilir ki nasıl toparlarsınız, pantolunun fermuarı açık kalabilir dahası sizden :)) Gizli cevap alınır :)

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• yengemin çoraplarını koklarken yakalndım hala utanıyorum yahu nasıl bir şeymiş bu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Orta okuldayım 7 veya 8

Marketten cips aldım, sol elimde tutuyorum bi kız var hoşlandığım. Çilli bişi :)) Mıncırasım gelirdi.

Neyse bu gelir saat sorar ve sol elimi saate bakacağım diye çeviririm ve tuttuğum cips poşeti

yere boşalıverir.

Utanırım.

Sıkılırım.

Uzaklaşırım gülen suratlar arasından geçip.

2|0
    0|0
  • mastürbasyon yaparken yakalanmak ve kız arkadaşımın görmesiydi yıllar önce :D

1|0
    0|0
  • herkes altına işemiş öyle mi :D bende altıma sı*tım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kere ingilizce dersinde yanımda ki arkadaşım kaç dakika var demişti bende bilmiyorum demiştim. Öğretmende saymıştı tabi bana. Böylelerine biz tırtencır diyoruz. Gerek yok böylelerinin okumasına falan filan. O zaman çok utanmıştım. Kıpkırmızı olmuştum. :D

0|0
    0|0
  • İlkokulda okul çıkışı eve giderken yolda üstüme işemiştim.

1|0
    0|0
    • Fizyolojik olarak mümkün değil adam kandırmayın kardeşim ! Ahaha :D

• Hiç öyle unutamadığım bir rezilliğim olmadı ama çok rezil oldum.

0|0
    0|0
  • anaokulundaydim :) cok cisimg elmisti cok fecii anaokul ögretmenime dedim gitim toalete pantolonumu indirdim asa oturdum bi güzel cisimi yaptim ... AMAAAAAAAAAAA MALESEFFFFFFFF TOALETINNNN KAPAAAA KAPALIYMISSSSSSSSS :D bi güzellllll üzerime isedim yaniiiiiiiiiiiii :D

1|0
    2|0
  • Kavgali oldugum kizlarin onunda yere dustum.. Ah ah yillar gecti ustunden ama unutamam :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...