Kardeşim 12 yaşına girdi ama bir sorun var

kendisi fenerbahçe taraftarı,ben 13 yaşına girene kadar stadlara gitmesini istemiyorum. 12 yaşındaki çocukları bıçaklama muhabbetinden acaip huylandım sizce ne yapmalıyım göndereyimmi göndermeyimmi?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• 12 ile 13 arasında sanki çok fark var da 12 yaşında izn vermiyorsun 13 yaşında izin vereceksin ,RTÜK yaş sınırlarını mı esas alıyorsun sende :) +7 +13 +18 :):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tek gitmicek sonuçta yanında biri olucak derbi maça göndermezsin eğer için rahat etmicekse ama normal bir maça gönder :)

0|0
    0|0
  • Bıçaklayacak olan 13 yaşındaki çocuğu da bıçaklar.

0|0
    0|0
  • nolck ya bsy olmaz cocuk kdnne dıkkt ettıkten snra

0|0
    0|0
  • gönderme

0|0
    0|1
  • yaşı 13 olunca bıçaklamazlar mı sanıyorsun

0|0
    0|0
  • 13 olunca bıçak girmiyor mu? kardeşini kolla abilik yap

0|0
    1|0
  • sen de git yanında.ben olsam ben de göndermezdim tek başına. ama manyaklar yüzünden onun hayatını kısıtlamak da olmaz. bence sen de git bu yüzden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• :D:D ha 12 ha 13i gönder gitsin yahu

0|1
    0|0
  • Daha farklı ilgi alanlarına yönelt.

Body Building salonuna yazdır mesela. Bir hafta tadını alsın, bir daha ömür boyu bırakamaz.. Yunan heykeli gibi de adam olur.

Yeterince fanatik takılan, bomboş beyinli bir güruh var zaten bu denyo ülkede. En azından seninki farklı olsun...

0|1
    0|0
  • fenerbahçe stadında bir problem olmaz. ondan ufakken arkadaşlarımla gitmişliğim vardı ki o zamanlar seyirci kalitesi daha düşüktü

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ya nolcak koruduğun takdirde rahat ol ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...