Neden hep Fenerbahçe'nin üzerine gidiliyor?

Bütün herkesin derdi fenerbahçe olmuş. Operason yapıyorlar, silah sıkıyorlar, içeri atıyorlar ama bu kulüp olimpiyatlara en çok sporcu gönderen kulüp ve bütün dallarda Türkiye'yi avrupada temsil eden Türkiye'ye her sene avrupa kupaları getiren kulüp. GS ve BJK ile neden uğraşmıyorlar ? Bütün bunlar FB'nin gücünden ve büyüklüğünden kaynaklanıyor olabilir mi ? Keza FB'ye şike operasyonunu yapanların Fethullah Gülen cemaatinden olduklarını bu cemaatin kendi adamı televizyonda itiraf etmişti. Cemaat FByi ele geçirmek için şikeyi uydurdu demişti. Fenerbahçe galiba sadece bir futbol, spor kulübü değil sanki bir dava oluşumu gibi yelpazesini büyük olarak görüyorum.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Her sene Avrupada Türkiyeyi temsil ediyormuş nedense ben Feneri kaç yıldır Avrupada göremiyorum gerçi görsek bile başarısızlıkları ön planda.
    Fenerbahçenin şike yaptığı tüm yetkili kurumlar tarafından tescillendi fakat birilerinin sayesinde hiçbir ceza almadı. Uefa ve CAStamı cemaatin adamları?
    Başkanı şike örgüt vb gibi her türlü pislige bulaşmış takımı hırsızlık yapmış, kaptanı ırkçılık yapan bir takıma nasıl muammele bekliyordunuzki...

0|0
    0|1
    • cemaati kuran ve yöneten israil-abd-vatikan ortaklığı olduğuna göre uefa ve cas onlar için fındık kuruluşlar. cemaatin adamı ekran ekran gezip resmi açıklamaları yaptı artık konuşmaya luzüm yok. işin kaynağına inin gs veya bjk forumlarında gezip fotomaç okuyup spor ve siyasi anlayamazsınız. işin içinde siyaset olduğu aşikarken daha farkı boyutlarda konuyu ele almaz elzemdir.

• Çekemiyolar

1|1
    0|0
    • gs-trabzon-bjk-diğer anadolu kulüpleri-masonlar-paralel devlet bir olmuş fenerbahçeye yükleniyor. biz bunu biliyoruz ve iyiki diyoruz ki Fenerbaçeliyiz.

• Aynen öyle gurur duyorum maradonanın bir lafı var şöyle diyor bir ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa o takım o ülkenin en büyük kulübüdür diyor

• Fenerbahçenin başkanı Kim aziz yıldırım? Aziz yıldırımı hiç Başbakan ya da Cumhurbaşkanı ile yan yana gördün mü? Hayır sorunları biraz düşünürsek cevaplar tıkır tıkır geliyor.

Şunu da unutmamak lazım sahada 20 numara faktörü var ırkçı rezil herif fenerbahçenin adını bu şeref yoksunu oyuncular bence lekemekte önemli faktör oynuyor.

0|0
    0|0
    • 2008de Erdoğanı Kadiköyde alkışlattırıp ondan sonra Erdoganla birlikte Feneri Suriyeye götürüp dostluk maçı yaptıran adam kimdir?

• @baros15 bak o sıcak para olayını hiç bilmiyorum bir açıklar mısın?

Ben küme düşürmeme olayını federasyondan kaynaklandığını düşünüyorum

• Fenerbahçe 3 Temmuz sürecinden önce hükümetten çok sıcak para aldı bunların belgeleri Ünal Aysalda var zamanında Aziz Yıldırım isterse çıkar açıklarım demişti ama Azizden çıt çıkmadı. Fedarasyon başkanı zaten Erdoğanin adamı zaten Türkiyede son donemlerdeki bütün TFF başkanları Erdoğanin adamlariydı

• Boş yere uğraşıyorsun kardeş örümcek beyinlilerin fikri değişmez. Fenerbahçe bu ülkenin en büyüğü. şikeyle yıkamadılar şimdi silahla suikastla terörle tüm futbolcularını öldürerek yıkmaya çalışıyorlar. bilmiyorlar ki bir ölür bin doğarız.
    TÜRKİYEDE FENERBAHÇE YIKILMAYAN TEK KALEDİR

0|0
    0|0
  • neden acaba hiç sordunuzmu kendinize? başkanınız belli emre volkan gibi adamlar belli hakemlerin gözü kör oluyo size gelkince nedense

0|0
    1|0
    • olayın sportif değil siyasi olduğunu benim 10 yaşında yeğenim var o bile söylüyor. biraz düşünün.

• bu iktidar 2003 ten beri var 7 senedir bişey olmadıda şimdi mi oldu siyasi yönü olsaydı fenere hakemler torpil gecmez gs şampiyonlugu farkla alırdı

• Asdsffsfsf Neymiş şike operasyonu yapan cemaatmiymiş :D:D
    Ne içiyosunuz oğlum siz lan?
    Hadi Beşiktaş, Fenerbahçe neyse her Anadolu deplasmanında otobüsü taşlanıyor l*n Fener'in.
    Mousa Sow'u hariç tutarak söylüyorum başkanından, yönetim kuruluna, futbolcusuna hepsi karaktersiz o* evladı da ondan. Açın bir de götünüzün bokuna bakın. Hep başkalarında arayacağınıza hatayı.

0|0
    0|1
    • operasyonu yapan birimin yetkilisi açıklamayı yaptı zaten hem tv hem gazetede çıktı operasyon siyasiydi sowu, emenikeyi önemseyen yok fenerbahçe bir spor kulübü değil birçok güç odağı içinde bulunmaz bir nimettir. bir güçtür. bunu bilen bilir. ünal aysalı kimin sermaye ettiğini araştıran gs'yi çözer. bjk milli bir kulüptür onlara sözüm yok.

• adam o açıklamayı yapsada savcılar satın alındığı için dava yürümedi ters işledi aziz yıldırım suçsuz yere içeri atıldı ama savcıyı değiştirdiler zamanla herşey açıklığa çıkacak. ülkede hukuk bağımsız olsa zaten böyle bir konuyu tartışıyor olmazdır.

• savcılar satın alınabilir olsaydı aziz yıldırım satın alırdı zaten.

• Ben siyasi boyutunu bilmem, Aziz Yildirim ve 20 numara benim nefret etmemi sağliyor. Rakibe saygı duymayan adamlar varken hicbir rakip sempati duymaz.

0|0
    0|0
  • Karaktersiz başkan ve emre gibi ırkçı, çakallar yüzünde hedef o. :)

0|0
    0|0
  • ADın cıkacagına canın cıksın hesabı

0|0
    0|0
  • neden tüm Türkiyede fenerbahçeye küfür ediliyor hiç onu düşündünüzmü :)

0|0
    0|0
  • BÜYÜKLER HİÇ BİR ZAMAN SEVİLMEZ HER ZAMAN BÜYÜKLER KONUŞULUR NEDEN HEP FENERBAHÇEYLE İLGİLİ ŞEYLER BASINDA SÜREKLİ OLUYOR BÜYÜK KLÜP OLDUĞU İÇİN KİMSE NE DESE SAÇMA BÜYÜKLER KONUŞULUR HER ZAMAN...

1|1
    0|0
    • gs-trabzon-bjk-diğer anadolu kulüpleri-masonlar-paralel devlet bir olmuş fenerbahçeye yükleniyor. biz bunu biliyoruz ve iyiki diyoruz ki Fenerbaçeliyiz.

• Turabi =FB

1|0
    1|0
  • o... çocuklarını barındrdği için olablr mi

0|0
    1|0
Yükleniyor...