Koşuya yeni başlamak?

Başlıktan da anlaşıldığı üzere,koşuya yeni başlayacağım.Ayakkabı tabiki de önemli.Öyle 500 liralık ayakkabı almak istemiyorum, ayağımın rahat edebileceği,koşuyu bana sevdirecek hafif bir ayakkabı istiyorum.Tavsiyesi olan? Ve; koşu bitince belli bir süre su içilmez diyorlar.Zaten koşu biter bitmez içmeyeceğim dalak şişer,onu biliyorum.Lakin yarım saat bir saat gibi bir süreden bahsediyorlar.Bu ne derece doğru ? Koşu hakkında bilgi sahibi olanlar biraz bahsederlerse sevinirim :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kosudan sonra mutlaka su icmelisin. sana onu kim soylediyse sacmalamis. Eğer önce icersen dalak şişer. Ayrica standart bez kosu ayakkabıları iyidir bu konuda adidas candir.:))

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Herkes farklı birşey söylüyor. Koşu bacak inceltir mi, kalınlaştırır mı?

• Kosuyu hangi amacla yaptigina bagli. antrenmanin siddeti önemli. Bacalarin o sekilde incelmez.

• Mesaj atabilirsiniz uzunca anlatım sana altyapının falan bilmem gerek

1|0
    0|0
    • Yürüyüş, ip atlama, squat, mekik, bisiklet haricinde sporla pek ilgilenmedim :/

• Fiyat belirtmesen adidas razor ya da nike airmax önerirdim. Fakat limit o civarlarda :(

0|0
    0|0
  • Simidi pumanın 100 tl lik ayakkabıları var a labilirsin bide 10 ek sonra iç ben 10 km kosuyom 10 dk sonra su içiyorum

0|0
    0|0
    • Öyle mi? 10 km aralıksız mı koşuyorsunuz? Yoksa toplam da 10 km mi?

• Tempo tempo yani 3 km yürü 4 km hafif hızlı 2 km biraz daha hızlı 2 km ise bas

• 30-40 liralık bir şey al işte. Rahat edeceğin. Öyle çok para verme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayakkabıda Nike derim,
    Spordan öncede ananas yemeni tavsiye ederim çok iyi geliyor yarim saat oncesinden felan, koşma süreçlerinide abartma bacakların kalınlaşabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...