Sadece düzenli mekik çekerek göbek eritmek için neler yapmak gerekiyor?

düzenli mekik için koşu gibi ön ısınma şart mı?
neler yapabilirim bunun için.. göbek eritmek istiyorum??

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• mekik hiçbir işe yaramaz göbek eriteceğini ilk kim çıkardı harbiden bilmek istiyorum ya. mekik belli bir süre karın kaslarını çalıştırır. daha sonra zorluk seviyesini artırman lazım yoksa boşa çekmiş olursun zaten. göbek eritme diye birşey de yok o yağlar her yerinden gidecek kardeşim. sadece göbeğinden değil yani. sana diyet + koşu öneriyorum bol bol koş sen. basketbol da çok işini gör. biraz hiit e benzer. ancak diyet şart. mekik yapmayı bırak istersen yağları sıkıştırmak hiçbir zaman erimeye sebep olmaz. yağın neye benzediğini bilsen bunu anlardın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• göbeğini eritmek için sadece mekik değil yediklerine de dikkat etmen gerekiyor
    sebze ağırlıklı ve ısınma hareketleri yapmalısın

0|0
    0|0
    • Onlar zaten var ama kuru kuru mekiğin bir faydaso olur mu?

• hayır. mekiğin farklı çeşitleri var onları da uygularsan yardımcı olur

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam bölgesel zayıflama diye bişey yoktur. Vücut komple kilo alır ve komple kilo verir. Yaş boy kilo gibi bilgilerle örnek kalori cetveli çıkartılmalı yeme ve uyku düzenlenmeli salona gidilmiyorsa yürüş planlaması yapılmalı. Sonrasında karın için güzel eritme egzersizi örnekleri verebilirim.

0|0
    0|0
  • Karın bölgesindeki kasları çalıştıran hareketler göbekteki yağları eritmez, sıkılaştırır. Kalori yakman lazım.

0|0
    0|0
  • mekikle göbek erimez

0|0
    0|0
Yükleniyor...