Bu kızı anlayamadım :) Nasıl nişanlı bu ?

evt uni hayatı basladı ek yerlestırmeden uniye yerlestım ısım vermıcem..nese arklar sınıftaki 2. gunum kız geldi okeye gıdelım falan bende arklarla kaynasma olur dıye tamam dedım.kız konusurken gozlerıme falan cok pis bakıyo nese bende etkılendım ınceden kesıyorum..kız dediki ben esmer kara kaş kara göz erkeklerden cok hoslanıyorum falan dıye muhabbet gectı kız boyle dıyo..tabi bende anlattıgı kısıyım..kızın arkadası dedıkı nısanlın nası dedı..ben şok oldum kız o kadar yavsıyo ama nısanlıymıs..nese sınıfta falan durmadan beni kesıyo durmadan bakıyo anlamadım.en son nişanlı kızı ayarlamak bıze yakısmaz dedım bakınca tersler gıbı kafamı salladm noldu neye bakıyosun der gibi..kızın moralı bozuldu tabi..sonra ben buna sınıfta x cocugu hıc sevmıyorum demıstım..baktım kız o cocukla samimi olmaya baslamıs bana hic pas vermıyo konusmuyo yani aramız bozuk..ama derslerde falan bakmaya devam edıyo azda olsa kesıısıyoz bu kızın amacı ne ? nası nişanlı anlamadım

Güncellemeler:
Kararımı verdım arklar bu kızdan uzak duracam derste falan bakarsa terslıcem..Sonucta nısanlısına uzuluyorum yani ne hali varsa gorsun kızda resmen kaşar dedıgınız gibi

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• peynirden kaşar durumuna geçmiş gibi :S bencede yüz vermeyerek adamlığını belli etmişsin ne kızlar var utanıyorum yA :@ o-O

0|0
    0|0
    • Hayır, çocuk üni kazanamayıp arkada kalmış gibi veyada kendini derslere çok kaptırmış gibi :))

Kızlar Ne Diyor 5

• amacı fuckbody ilişkisi kurmak bence :) iğrenç ve bir o kadar da moda oldu bu durum sonumuz hayır ola..

0|0
    0|1
  • Nisanli dedigin agir basli olucak ahlakyla edebiyle oturucak bu ne böyle ya tövbe estafurullah neler var yarabbi...

0|0
    0|0
  • nişanlısına acıyorum.. uzak dur o kızdan

0|0
    0|0
  • Yazik nişanlısina

1|0
    0|0
  • nişanlısı da bilse keşke bunları. kurtarsa adamcağız kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence erkek adama yakışmaz bir parça ve 2dklık zevk için tabi oda kesin olcaksa hiç bir şekilde değmez kız belliki motora binip son surat ilerliyor bir yere çarpar zaten o çarptığı kişide sen olma. Bu tip şeylere bakıyorumda insanlar sevmeden fazla bağlanmadan sanki eğlenceymiş gibi evleniyor sonra böyle oluyor başka bir açıklaması yok bence.

0|0
    0|0
    • Pardon evlenme yerine nişanlanma yazacaktım elim evlenmeye gitti uykudan.

• yollu o yollu kardeşim kimseye guvenmıceksın kızlar bangır bangır bağıryo erkekler hepiniz aynısnız hepiniz aldatıyosunuz bimnemne...Al bu ne kız değil mi kara kaşa kara göze yanan kaşar!tav oluyorum bı tane düzgün insan kalmadı mı amk herkes mı değişmiş herkes mi özenti

0|0
    0|0
  • nışanlısına ulaşır gizliden bi konuşursan çok büyük delikanlılık yapmış olursun...

0|0
    0|0
  • Nişanlılık felan hikaye bir insanın içinde kaşarlık varsa

0|0
    0|0
  • nişanlısının kim olduğunu öğren cezasını o kessin.

0|0
    0|0
  • arkadaşım nişanlısı gelip topuklarına sıkmadan topukla bence sen

0|0
    0|0
  • ruhu kaşarlaşmış yapacak bişe yok. Bence boş kaleye golü at sonra önündeki maçlara bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...