Galatasaray ın Yeni Başkanı Sizce Kim Olmalı?

Mayıs ayında yapılacak kongrede kimin başkan olmasını istersiniz? Bence Ünal Aysal ya da Adnan Öztürk olmalı ama benim gönlüm Ünal Aysal dan yana, çünkü yeni sezonda Fernandaoları, Niasseleri takımda görmek istemiyorum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana katiliyorum genel olarak öztürk de fena olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Unal baskan tabi ki

0|0
    0|0
  • Sabri olmalı

0|0
    0|0
  • sabri olsun

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aysal gelirse yine çilekler gelir GS'ye.

0|1
    0|0
  • şu an ki başkan son derece mütevazi bir başkan bence ben bir BEŞİKTAŞLI olarak duygun başkanı sevdim biraz genç olsa daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Senin sevmen çok doğal çünkü sizin işinize geldiği gibi konuşuyor

• Ne alakası var? adam ortalığı karıştırmıyor Sürekli spor adına güzel demeçler veriyor Türk futboluna böyle başkanlar lazım

• ünal aysal olmasın abi kulübü borç batağına sürüklediler adnan özütürk olabilir bak :)) veya duygun yarsuvat kalsın abi ya, bende fernandao istemiyorum gs oynayamaz o

0|0
    0|0
    • Ünal Aysal vizyonlu ve avrupada tanınan bir iş adamıdır o olmasa bugün takımda Sneijder gibi bir dünya yıldızını izleyebilirmiydik. Türkiyede bütün kulüplerin borcu var biz harcadığımız paraların karşılığını aldık. Bu yönetimin alacağı adamlar Niasse Fernandaodur.

• Doğru bak orada haklısın da işte orada kulüp adına kendi şahsı için araba alanlar oldu çok disiplin yoktu anlatabildim mi? Onun için ben karşıyım yani Ünal Aysal'a sizin görüşünüz farklı tabii

• Ünal Aysal gelirim diyorsa gelsin tabii ki.

0|0
    0|0
  • Adnan Polat Gelmelı

0|0
    0|0
    • Anlaşılan sen Culioları Zapataları falan özlemişsin, sen hiç Adnan Polat döneminde Kupa kaldırdığımızı hatırlıyormusun?

• Galatasaray bir şirketmidir yoksa spor kulübümüdür sen ilk önce bunu ayırt et. Başarı olmadıktan sonra borç olmamış ne yazar

• Duygun Yalsıfatlı Bodrum'da Ev Aldı
      Antalya'da İstanbul'da
      Bırde Araba bunlar hep külpten cktı

• duygun başkan

0|0
    0|0
  • sabri reyiz.

0|0
    0|0
  • ali dürüst

0|0
    0|0