Üniversitenin ilk günü yaptıklarınız?

Üniversiteye ilk başladığınız gün,ailenizden ayrı olduğunuz ilk gün nasıl geçti her zaman ki gibi sıradan mıydı yoksa yaptığınız saçmalıklar unutulmayacak türden miydi ? Üniversitenin ilk günü ne yaptıklarınızı rica etsem hatırlayabilir misiniz ?

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• ek yerleştirme ile gittim sevmedim sınıfımı baktım herkes kaynaşmış dinledim dersimi atarlandım çıktım:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• istanbulda öğrenciliğin ilk günü biraz zordu tabi tüm gün adres sordum, bı yerlerı aradım, öğrencibelgesi,ögreci kartı,akbil gıbı teferruatlarla ugrastım,zaten kalabalık olan öğrencı ıslerınde basından savmaya calısan memurlara bırseyler ıcın ısrar ederken cok kısıyle tanıstım. ıstanbuldan ordan oraya belgelerı toparlayabılmek ıcın gezerken,trafık falan olunca burda nası yasayacam ogrencılık hayatı burda zevksız olur gıbı dusundum.. aradan 4 yıl gectı... o gunler eve gıtmek ıcın arkadaslarımla bırlıkte gun sayarken 4 yıl sonra sımdı evdeyım bayram bıtse de gıtsem dıye gun sayıyorum.. ve bugun gordugum okula yenı baslayan cocukların yuzunde 4 yıl oncekı halımı gorur gıbı oluyorum. üniversitenin ilk gunu cok ınsanla tanıstım hayatımda o kadar cok ısım ezberlememıstım. cok ınsan tanıdım ama bugun cok azının gercekten ınsan oldugunu ıyı bılıyorum.. gercek arkadaslıklar edınınce unıversıte bıtsın ıstemıyo ınsan... ortam da onemlı tabı:D

0|0
    0|0
  • bundan 4 yıl önceydi ing hazırlık okuyacaktık yenı ev tutmusuz arkadaslarla ev bomboş yerde bı cıtf kısılık baza var orda oturuyoruz orda yatıyoruz :) neyse ılk gun BİM e gittik saçma sapan ne varsa aldık doldurduk sepetlerı ama en çok hatırlayıpta guldugum BİMin bı kolası var le porta heralde orada 2.5 lıtrelık bı paketı kaptık ıcınde 6 tane var 1 hafta içtik o gun bugundur buna hep gulmusumdur bır de bır not duseyım o son içtiğim le portaydı o gunden sonra bır daha ıcmedım inş da içmem ;)

0|0
    0|0
  • Valla gittiğim ilk gün çok kötüydü. Hazırlıktan bir sürü kişi önceden birbirini tanımış kaynaşmıştı. Ben direk 1 den başladıgım için kimseyi tanımıyordum. Kimle konuşsam bir garipti. Yeni yeni 3-4 kişi buldum. Hele ilk yalnız geçirdiğim gece çok kötüydü. Bir uyandım akşamın bir vaktinde. Bir tuhaf oldum. Ağlamam geldi hatta ağladımda azcık. Ama şimdi bayram bitsede geri gitsem diyorum :)

0|0
    0|0
  • birde sınıfa girerken bir baktım herkes birbiriyle kanka olmuş. kanka ortamlara akalım barlara takılalım vay kardeşim nasılsın iyimisin modları. hay allah sizin belanızı versin diye içimden geçirmiştim. sonra sene sonunda ao arkadaşlıklardan eser kalmamıştı. ne kadar yapay insan var üniversitede gördüm. ama en iyi dostumuda orda kazandım.

0|1
    0|0
  • ortam yapmaya çalişiyodum ...

organize olarak ...

ilk arkadaşıma ilk sorum : Kız nufusunun olduğu bölüm ...

Ortamda İlk yadırgadığım olay : Hani burda kızlar teklif ediyodu lan !

Sonrasında gelişen ortam çokluğu ve nirvanaya ulaşma ...

0|0
    0|0
  • 2001 yılı idi, ders kaydı ve yurt kaydı ile uğraşıldı. Şu belgeyi getir yok onu getir, polise git jandarmaya git hastaneye git diye diye terden öldürdüler sağolsunlar. Üniversitenin üçüncü günü ilk dersime girebilmiştim, hemen ilk günden ilk dersten yanıma benim gibi iyi aile çocuğu bir kız geliverdi. İçiniz temizse böyle şeyler oluyor, ortam yapacağım diye debelenmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • ilk ders önce sağ tarafıma oturan kızla tanıştım ders arasına beraber çıktık gezik.diğer ders sol tarafıma gelen kızla tanıştım ders arasına 3 ümüz çıktık.aradan 1 ay geçti ilk kızla çıkmaya başladık.4 ay çıktık sonra ondan ayrılıp diğer kızla çıkmaya başladık o 6 ay sürdü.sonra ondanda ayrıldım iki kız birbirine daldılar saç baş kavga ettiler.

0|0
    0|0
  • capoeira kulübüne yazıldım, güzeldi

0|0
    0|0

• 'üniverstede kızlar teklif ediyor olm yeaaaaa ' diyen arkadaşlarımı dinleyip bütün gün kantinde oturdum.

Yaklaşık 3 haftam beklemekle geçti..

0|1
    0|0
  • 1998senesi idi... kampüsün içinde bir yurt vardı. oda 216 idi ve benim badim kampüsün en profesyönel hırsızı imiş.. paraları pavyonda yedik...

o sebeple ilk sene kız arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • herkez birbirine mal mal bakıyordu

0|2
    0|0
  • 3 kişi ile tanıştım sonra ki dört sene 4ümüzdük çok iyi birşey yapmışım.D

0|0
    0|0
  • üniversitenin ilk günü ilgilenen kızlar oldu göz kırpan oldu bakıştığım oldu mal gibi bitanesiyle bile konuşmadım.haaa sen şimdi diyeceksin ki pişman mısın ? evet pişmanım :S

0|0
    0|0
  • üniversite okumayı çok istedim ama olmadı :(

1|0
    0|2
  • Saçmalıklar yaşanmadı.Yeni birileri ile tanışıldı vs.

0|0
    0|0
  • bir şişe vodkayı güzelcene devirmiştim.

0|0
    0|0
  • İlk defa ailemden ayrı bir sabaha uyanmıştım.Alışık olmadığım için sürekli ağlamak istiyordum.Çocuk gibiydim :) Şimdi aradan 1 ay geçmiş sanki 4 sene geçmiş gibi hissettim.62 kişilik sınıfta 50 kişiyle samimi olunca zaman su gibi akıp geçiyor.Sosyalleştim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öğretmenlerin katıldığı konferansla bizimkini karıştırmışım;dinliyorum dinliyorum

sonra içeri benim gibi karıştıran biri daha girdi,o an anladım gerçekleri(söylediler ki öğrencilerinki başka günmüş)

:)))

0|0
    0|1
Yükleniyor...