Zayıflamak istiyorum yardım :( ?

boyum 1.70 kilom 58 ama 55 54 olmak istiyorum hafif göbeğim var o gitse yeter ama diyet de yapamıyorum daha doğrusu benim diyet anlayışım yemek yememek :D o zamanda migrenim tutuyo önerisi olanlar var mı

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Diyet yapmak yemek yememek değildir. Günlük ihtiyacın olan kalori miktarını kısar ve öğün sayını minimum 5 e bölersin. Bunun yanında uyku düzeni ve düzenli yürüyüşle istediğin noktaya çok rahat kasmadan ulaşabilirsin.
    Boy kilo yaş cinsiyetine göre yaptığım hesaplamaya göre günlük 1500-1750 kalori alman ve ödem attırıcılı içicekler içmen sana yeterince yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyerek kilo verilmez önce bunu bir anla.
    Yiyecekleri kalori olarak değerlendirme.
    Günde 3 ana 3 ara öğün yemelisin dengeli beslen sağlıklı , + sporla egzersizle destekle bunu 1 1.5 ay sonra sağlıklı kalıcı şekilde verirsin.

0|0
    0|0
  • Personel tranier olarak sana tavsiyem yemek saatlerini kaçırmadan yemen, sabah kahvaltısında müsli ve süt yanında yumurta beyaz peynir, öğle arası sadece meyve tüketebilirsin muz hariç, akşam en geç 6 dan sonra yemek yememen lazım, ve malesef düzenli idman yapman lazım;)

0|0
    0|0
  • istemek başarmanın yarısıdır.

0|0
    0|0
  • spor yapmalısın düzensiz beslenirsen migrenin dahada azar, kilo vermek yemek yememek değil düzenli yemetir bence

0|0
    0|0
  • 60 ol bence :)

0|0
    0|0
  • Tek alternatif spor bu durumda, çok var aslında diyet olmadan kilo verilebilecek yöntemler internette, tabi iş azim olmakta bitiyor :)

0|0
    0|0
  • Yemek yememek cozum degil spor yap bence ^^

0|0
    0|0
  • Şimdi ne yazsam boş

0|0
    0|0
  • yüryüşü yap yemek düzeenini bozmadan aç karnına o baya etki eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• otein+Sağlıklı karbonhidrat+Sağlıklı yağlar+0 şeker beslenmen şart.
    Tavuk-Balık-Yumurta-Yoğurt-Süt+Peynir Protein açısından zengin
    Fasulye-Nohut vs. hem protein hem de lif açısından zengin.
    Marul-Maydanoz-Ispanak vs. hem vitamin hem karbonhidrat açısından zengin.
    Yulaf-Yeşil elma-Muz karbonhidrat açısından zengin. Bunları mutlaka tüketmelisin. Sorun karın bölgen olduğu için şeker, tatlı vs. uzak durmam şart. İyi bir egzersiz programıyla iyi sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • bence gayet ıdealsın dıyete ıhtıyacın yok bı sure ekmek ve abur cuburu kesıp dıkkat edersen verırsın 5 kılo

0|0
    0|0
  • gözünü seviyim yapma o numara fiziğin var bacım :D günde 3 litre su içersen haftada 1 kilo protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • ekmek yeme ve yuruyus yap kaysı cayı ıc gunde 2 kere yemekten yarım saat once eelma ya da sıcak su ıc..

0|0
    0|0
  • o zaman az ye sık ye

0|0
    0|0
  • Boyuna göre gayet iyisin bence hiç verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...