Kızlar erkek doğsaydınız kilit olay denilen neleri yapardınız?

terzi kendi söküğünü dikemez bir kız bana sorsa erkekleri tavlama yada aşık etme olayında herşeyi sölerim.peki ya kızlar sizin ruhunuz bir erkekde can bulsa siz kızlar konusunda ne tür hareketler tavır yada her neyse keskinlik sırası ne olurdu ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• dış görünüşüme dikkat ederdim..etrafta o kadar çok abaza kılıklı adam var ki..normalin biraz üstünde giyinen biri hemen farkını ortaya koyuyor çünkü..daha sonra kokuma dikkat ederdim..koltuk altımı düzenli alırdım:D çünkü burdan bakılınca iğrenç görünüyor:D neyse, sürpriz yapmayı seven biri olurdum kesinlikle..şaşırtırdım:D cömert olurdum..espirili olurdum, her şeyden önemlisi benim yanımda rahat olmasını sağlardım falan filan diye uzar gider..

0|1
    0|0
    • aslında abazalar acele edıyor yqsa onlerıne bır kız ver bırkac postadan sonra mal gıbı kalır kalkmaz olur kusları.onlar aslında havlayan ıt gıbıler ısırmazzz :)))))

Kızlar Ne Diyor 4

• eheh :D soruya bakar mısın :D kız nasıl tavlanırı sormuşsun esasen :D bi kere temiz pak bi erkek olurdum tişöert üzerine kareli koyu renk gömlek giyer sakallarımı uzatırdım :D sonra sesimi kırçıllaştırarak konuşurdum ve ufka bakarak daldırırdım gözlerimi :D sonrası gelir zaten :D

0|1
    0|0
  • bir tarzım olurdu öncelikle, sonra burclar vb. gibi kadınların ilgi alanı olan konuarda biraz fikir sahibi olmaya çalışırdım, mizah duygumu geliştirmeye çalışırdım çünkü kadınlar genellikle eğlenceli, zeki ve kültürlü erkeklerden hoşlanıyor..

0|0
    0|1
    • çok başarılı olacağına eminim

sonuçta kadın halinle kocan sonra tek geceliklerin falan oldukça renkli bir hayatın var

ha kimine göre bu bildiğimiz bok rengi ya neyssseee

• kadınların bu yakısıklı etkılı tıplerın capkın olduklarını bıldıklerı halde nıcın bu tıpler karsı ılgı var !

• Erkek olarak kendimi hayal edemiyorum.

0|0
    0|0
    • o kdr umıtsız vakasın yanıu :)))

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...