Bodybuilding yardımcı olabilicek var mı?

176 boyundayım 67 kiloyum.Spor salonuna gidiyorum ama birebir tecrübeli biri fikirlerini söylese daha faydalı olur diye düşünüyorum.Özelden mesaj atsam ilgilenebilecek biri var mı?Şimdiden teşekkürler :))

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne öğrenmek istiyosun ki

0|1
    0|0
    • Beslenmesi, eksikliklerim neler, nelere yoğunlaşmalıyım bu tip şeyler

• Vay arkadaş :) Şimdi o çikolatalar çöpe gidecek. Özelden mesaj atsam yardımcı olabilir misin?

Kızlar Ne Diyor 1

• Programını yazsan yardımcı olurum sana

0|1
    0|0
    • Baya uzun ama nasıl yazıyım :/

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben ilginemye çalısırım yol gösteririm spor antrenörlüğü yapıyorum ve beslenme okuyorum :)

0|1
    0|0
    • Tamam kardeşim :) Beslenme konusunda yardım almak isterim senden şimdi biraz yoğun bir sürece giridm bir atlatıyım. Tabi zamanın olursa :)

• Peki ne zaman istersen:)

• Tamamdır :) çok teşekkürler

• Youtube veya internetten ağırsağlam ı bulursan yardımcı olacaktır... Aklına takılan konu ne?

0|1
    0|0
    • Ya bir program verdiler ama genel herkese verilen 1.5 aylık bir program. Hani benim eksikliklerim farklı , onların farklı. Mesela karın kası, sırt olarak çok fazla bir beklentim yok ama benim kollar zayıf 33 cmde kaldı. Sonra beslenmede ne kadar kalori gerekiyor vs bunları merak ediyorum. Bu arada kendisiyle iletişime de geçicem çok teşekkürler :)

• İlk başta genel program kasa dengeyi öğretmek ve hamlığı atmak için verilir... 1 ay uygularsan yararına olur... 3. Haftada ağır çalış ihtiyacın olan yeri... Set sonunda 1 hareket daha çıkaramaz hale gel...

• Tamam :) çok teşekkürler

• body-building hakkında biraz bilgim var istersen yardımcı olurum

0|1
    0|0
    • Benim de bilgim var da tecrübeli biri varsa işte diye sormuştum. Ama çok sağol :)

• Tamamdır :) Çok teşekkürler zaman ayırdığın için

• önemli değil

• Sorun varsa cevaplayabilirim

0|1
    0|0
    • Yani ben eksikliklerimi , nelere yoğunlaşmam gerektiğini merak ediyorum.

• Kaldırabildiğin ağırlığın %80'i ile çalışacaksın. örneğin bench presste en son sette 100 bastıysan 60,70 ile çalışmalısın bu senin o günkü durumuna göre değişir. kaç set, kaç tekrar yapman gerekir ona göre bir plan yapmalısın. Ben her kas grubunda ağırlığın %80'i ile 8 set 8 tekrar yapardım böylelikle antrenmandan daha iyi verim alabiliyordum

• Tamamdır :) Çok teşekkür ederim

• program vermedi mi sana?

0|1
    0|0
    • Verdi verdi de genel bir program. Sonuçta herkesin eksiklikleri, fazlalıkları farklı ondan sordum

• pulav makarnasiz olur mu hic kilo alamazsin soyle birseyde yapabilirsin karbonhidrat tozlari var onlardan alip kullansan

• Tavuk yanında ekmek olmaz mı ya :) illa lazım mı pilav makarna pek toz kullanasım yok da :)

• Yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...