2 senelik bir ilişkiniz olsa ileriyi düşünür müsünüz?

2 senelik bir ilişkiniz olsa ileriyi düşünür müsünüz? yani hayal kurarmısnız o kişiyle ilgili yoksa hayatın hala devam ettiğini elbet başkalarınında karşınıza çıkacagınımı düşünürsünüz ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2 aylık da olsa düşünürüm. Zaten evlenemeyeceğim biriyle sevgili olmanın bir anlamı yok bence...

1|0
    0|0
    • bende böle düşünüyorum ondan başkasının kokusunu gözlerini asla istemem sadece o olsun istiyorum

• yok ya öyle olamaz insan herkesi aynı şekilde sevemez elbet unutulur bir başkası gelir ama aynı gözleri aynı kokuyu bulamazsın kı gerçek sevgi bmbşka bence her gelen sevgln olup aynı konuma kalpte oturamaz

• Gelen aynı olmasada senin algın aynıdır arkadaş. 30 yaşındayız. Sevdik, sevildik. Ezberden konuşmuyoruz. Ha gidenin izi kalır, gelen yeni izler bırakır ayrı konu...

Ama giden de gelen de senin sevgilin. O yüzden yeni sevgiliye eskisinin acıları çektirilmeye çalışılır. Yenisinin suçu ne? Suçu yok. Ama senin sevgilin. Eskisinin devamı. Eskisinin yediği naneler bilinç altında yenisinden o yüzden çıkartılıyor.

RulinJen, teşekkür ediyoruz iyi dilekleriniz için. Aynı dileklerimiz de sizin için efenim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir ilişkiye ileriyi düşünmeden başlıyorsan, o ilişkiden ne hayır gelir ki? Ki hele BAŞKALARI DA KARŞIMA ÇIKAR diyebiliyorsan, yazık sevgililerine. Bir nevi kullanıyorsun onları...

0|0
    0|0
  • 2 sene az bır zaman dılımı değildir. hala devam ediyorsa mutlaka ılerıye donuk bırseyler olabıleceğinin habercisidir. başkaları tabı kı karsıma cıkacak ama benı ıkı senedır bırakmayan bırını nıye bırakayım kı bugun karsıma cıkan yenı tanımadığım bırı yuzunden... olursa ancak çok eskı sevgılıler problem olabılır. o da adı ustunde eskıdır yanı

0|0
    0|0
    • düşüncene bayıldım :) ben çevremdeki ilişkilerden etkileniyorum sanırım o yüzden kuruntu yaptım bu durumu çevremde çok sevdiği halde uzn surelı ilşksıde vrken br anlık boşlkta bşka kzla konuşanlarda göruyordum yanı br erkek severse tam severmi

• bunu her erkek ıcın dıyemeyız bence sever de kişilik meselesidir bu senın de bıraz kendını tartman lazım ıyı anlasıyo musunuz ılıskınız nasıl gııdıyo gıbı soruları kendıne sorup cevaplaman gerekır. severse tam sever demek ısterdım ama her ınsan farklıdır ben olsam bırakmazdım

• ben 2 yılı bile beklemezdim en fazla 1 yıl beklerdim eğer ben seviyorsam oda beni seviyorsa evlenip kurtulurum bu aşk denen illetten en azından bidaha aşık olmazdım sadece sevdiğim insanla yaşayıp onunla ölmek isterdim

0|0
    0|0
  • Hayatın ne getireceğinizi bilemezsin anı yaşamak en iyisi, hayel kurmakta güzel insanı mutlu ediyor...

0|0
    0|0
    • odamı böle düşünüyordur ...

• işte sevdiğinden emin olsamda erkeklerin düşüncesinin hemen değişebilceğini düşünüyorum 2 sene çıkıp sevsede bir şey düşünmeyende olablr ama sgl cevaplrn için :)

• rica ederim sen sonsuz güven ver o kötüye kullanırsa bu onun ayıbı olur, ama sen güvenmezsen senin ayıbın olur saygılar ::)

• Hayal kurmak güzel oluyor da insana güvenilmiyor ki bu zamanda. O yüzden anı yaşamaya bak.

0|0
    0|0
    • güven tam ama erkeklere her zaman güven olmuyor genelleme yapmıyorum tabiki ne biliym şöle mesela çok sevip emek veriyorsun oda seviyor sende yılların geçıyor alışıyorsun sonr hop bir bakıyorsun o emeklerini başka bir kız çalıyor ben çok gördüm bunun örneklerini çevremde

• ya ilişkim tabiki devam edicekde sanırım herşey olucagına varır sonçta br kre yaşıyoruz hayatı sevgi bambaşka bir şey eminim 2 sene boşa geçmemiştir sanırım onun mesleğinden dolayıda korkuları var biraz ama düşüncelrinizi öğrendiğim iyi oldu

• Zaten ben ayrıl dememiştim:) Hatta anı yaşa dedim:) Hani ilişkide güven olması gerek diyenler oluyor ya bu doğru değil. Çünkü güven ilişkiyi kurtarmıyor, hatta ilişki bitince bu ilişki bitemezdi, güven vardı diye kabullenilemiyor ve daha çok acı veriyor..

• başkaları elbette çıkacaktır lakin seviyorsam hayal kurarım kendisinede söylerim

ama sevmiyorsamda bunun adı sevgilim varmı var olur

0|0
    0|0
    • erkek arkdşmla 2 senedir birlikteyiz ne biliyim hayallerimiz birlikte tabiki oldu ama genelde o hayallerini anlatmaz bana birbirimizide çok seviyoruz bundan çokta eminim benim için çok ağlamış bir erkek ama aklıma takıldı acaba ne düşünür siz erkekler diye...

• herkes diline geleni söyleyemez gönlünden geçeni yansıtamaz sevdiğine

bu kezde acabalar çıkar ortaya şimdi sende olduğu gibi sevdiğinden eminsen ki öylesin sen ufak ufak hayalleri söyle sevdiğine bakalım ne diyecek

• kızımızın olmasını istediğini sölemişti bir kere ama onun dışında şöle bakış açısı var hani genelde 20 19 yaşlarındakıler yuzuk takar ama ona göre yanlış yuzuk herseyı ıfade etmez senı nasıl sevdıgımı bır yuzuk mu anlatcak der zamanında olması iyi der

• Daha 19 yaşında evliliği düşünmem.

0|0
    0|0
  • düşünürdüm de hayatta ne olcağı belli değil

0|0
    0|0
  • 2 sene devam ettiysek vardır bir şeyler ileriyi düşünürüm

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişiye bağlı eğer ki sıkıntı yoksa onunla mutluysam düşünürüm neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer ilerde başkasıyla olacağımı düşünüyorsam 2 seneyi boşuna geçirmişim demektir.. seviyorsam elbette ileriyi düşünürüm.. 2 seneyi mutlu mesut geçirdikten sonra neden başka adaylara bakıyım ki?

0|0
    0|0
  • ilişkin varken öyle düşünemezsin ki başkalarıyla da tanışırım ya falan gibi :D çok dengesizce bişi bu. kii 2 sene ben ilişki yaşasam hayal kurmanın anasını ağlatırım :D ev eşyası bile alırım :D

0|0
    0|0
    • biz kızlar böleyiz zaten hemen hayal dünyasına dalarız heleki o kişi sevdiğini gösteriyorsa :) erkekler nasıl bılmıyorum o yuzden merk ettm

• bir bayan olarak tek ben cevap vermişim saten :D soruları biraz daha düzgün okusam iyi olicik galiba

• olsun teşekr ederm gnde :D

• ben düşündüğüne inanıyorum ;) emeklerin boşa gitmeyeck inan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...